работа в польше
ПО ЗАПИСУ

ID: 197

Країна: Литва

Місто: Вільнос

Робочий графік: 10-12 годин /6 днів

Проживання: Безкоштовно.

Стать: Чоловіки

Вік: 21 - 55 років

Доїзд на роботу: Безкоштовно

Харчування: За свій рахунок

Віза: Шенген.

Зарплата: 6 є. / год.

Отримати роботу

Зварювальники – Обов`язки

Виконують зварювальні роботи.

Цікава інформація про роботу зварювальника

В останні роки спостерігається нестача робочих з професією зварника. Практично жодне виробництво не обходиться без зварювальних робіт. Хоч ця професія не настільки популярна сьогодні серед молоді, але потреба в хороших майстрів не зменшується ні в нашій країні, ні за кордоном.

Зварювальник – це робоча спеціальність, затребувана на виробництві. Даний вид діяльності має на увазі з’єднання пластмас і металів без будь-яких кріпильних пристосувань і деталей. Ця професія вимагає високого рівня відповідальності, так як термін експлуатації всілякої техніки, стійкість і довговічність будівельних конструкцій безпосередньо пов’язані з якісно виконаною роботою зварювальника. Саме завдяки зварюванні металеві елементи будуть надійно з’єднані як при виготовленні нових конструкцій або виробів, так і при ремонті старих елементів.
Зварювальники 3 кат,4 кат, 5 кат. Робота за кордоном. Робота в Литві.
Послугами зварника користуються не тільки в машинобудуванні або ремонті авто, але і на будмайданчиках, в промисловості, в кораблебудуванні, в сільському господарстві, при будівництві мостів і будівель. В енергетиці та нафтопереробної промисловості без майстра зварювальних робіт теж не обійтися. Навіть виготовити решітку для гриля не вдасться без такого фахівця.

Професія зварника передбачає наступні спеціалізації:

майстри, що працюють на машинах пресової, тобто контактного зварювання;
фахівці термитной варіння;
зварювальники на дифузно-зварювальному обладнанні;
робочі на електронно-променевих зварювальних установках;
електрозварники;
газосварщики.
Розряди зварників визначаються за професійними якостями фахівця і по його майстерності.

1 розряд – зварник пластмас. Зварювання мішків із пластику й пластикових деталей. Майстер зобов’язаний підготувати заготовки, демонтувати і зібрати елементи для варіння.
2 розряд – майстер термітного зварювання. В обов’язки цього спеціаліста входить уміння користуватися ручного дугового і плазмового зварюванням, а також розбиратися в простих кресленнях.
3 розряд – зварник основних і найпростіших видів зварювання. Це майстри в області дугового і ручного зварювання.
4 розряд – фахівець з ручного дугового та плазмовому зварюванні. Він працює з деталями середньої складності. До обов’язків майстра такого розряду можна віднести і ручну кисневу різку складних виробів.
5 розряд – робочий зі зварювання складних вузлів і деталей. Цей фахівець здатний варити різного роду елементи не тільки під тиском, а й під дією електронного променя. Йому по плечу і зварювання вакуумних з’єднань.
6 розряд – фахівець широко профілю, може працювати з будь-яким видом робіт з нафто- і газопроводів. Це майстер на всі руки у всьому, що стосується зварювання будь-якої складності. Спеціаліст 6 розряду – це професіонал найвищого класу.