склади
ПО ЗАПИСУ

ID: 189

Країна: Чехія

Місто: Прага

Робочий графік: 10-12 годин /6 днів

Проживання: 4000 крон. / в міс.

Стать: Чоловіки та жінки

Вік: 21 - 55 років

Доїзд на роботу: Безкоштовно

Харчування: За свій рахунок

Віза: Робоча, Шенген.

Зарплата: 80 крон. / в год.

Отримати роботу

Різноробочі на склади – Обов`язки

Робота на розвантажувачах (кара).

Цікава інформація про роботу за кордоном

Як показало опитування, проведене Дослідницьким центром порталу, робота за кордоном цікавить кожного другого економічно активного росіянина, проте лише 5% наших співгромадян займається пошуком підходящих вакансій.

Для одних робота за кордоном – це мрія всього життя: високі оклади, можливість вивчити мову, шанс подивитися світ. У інших же зарубіжний досвід роботи асоціюється з «витоком мізків» і зрадою Батьківщині. І все ж бажаючих працювати за кордоном помітно більше, ніж тих, хто ні за яких обставин не поїде на заробітки в інші країни (51% і 31% відповідно).

Однак більшість росіян, що бажають працевлаштуватися в зарубіжних країнах, не робить активних дій для досягнення цієї мети. Лише 5% активно підшукує відповідні вакансії.

На відміну від них 42% наших співгромадян обмежується мріями: «Хотілося б, але не маю потрібної спеціальності»; «Не веду пошуки, бо не знаю, як і де шукати». Чоловіки мріють про закордон частіше жінок (44% проти 39%). На заробітки за кордон хотів би вирушити кожен другий молодий українці до 25 років (50%). Респонденти з вищою освітою зацікавлені в отриманні закордонного досвіду більше тих, у кого середню спеціальну освіту (42% проти 34%).

4% росіян вже має позитивний досвід роботи за кордоном: «Цікаво використовувати в роботі отриманий досвід і знання іноземних мов»; «Не можна боятися цього. Навпаки, це збагачує життєвий досвід. Зрозуміло, треба бути романтиком. Та й світ подивитися »; «Можливість побачити і пізнати світ. Можливість вивчити іноземну мову. Прийнятна зарплата ». На відміну від них 1% росіян визнається, що вони залишилися незадоволені закордонним досвідом роботи.