сантехнік
Гаряча вакансія

ID: 185

Країна: Естонія

Місто: Таллін

Робочий графік: 8-12 годин /6 днів

Проживання: перший місяць 250є, потім безкоштовне. Тест Тест Тест Тест Тест

Стать: Чоловіки

Вік: 21 - 55 років

Доїзд на роботу: Безкоштовно

Харчування: За свій рахунок

Досвід роботи: від 1 року

Зарплата: 1200є в міс. і більше. Тест Тест Тест Тест Тест

Отримати роботу

Сантехнік – Обов`язки

Сантехнік ліквідує несправності в роботі систем, здійснює їх ремонт, монтаж, регулювання і випробування. Проживання в хостелах по 2-3 чоловіка. Робочий одяг та взуття мати своє, потім на місці знімають мірки та шиють під робочого.

Цікава інформація про роботу сантехніка

Сучасне будівництво, обслуговування житлових і виробничих будівель неможливо без сантехніка. Холодне і гаряче водопостачання, каналізація, центральне опалення – всі ці комунікації і їх безперебійне функціонування залежать від професіоналізму сантехніка. Сантехнічні роботи – важливий етап в будівництві, адже від їх якості залежить затишок і комфортне проживання мешканців у будинку, цілісність підлог, внутрішніх перегородок. Сантехніки не тільки проводять монтажні та установчі роботи нового сантехнічного обладнання. Величезне значення має ремонт, профілактичне обслуговування, а так само, заміна старого обладнання на нове.
Сантехніки можуть працювати на будівництвах, де вони здійснюють монтаж систем опалення, водопостачання, каналізації, можуть працювати в житлово-експлуатаційних конторах, займаючись ремонтом і заміною старого сантехнічного обладнання на нове. Сьогодні сантехніки можуть працювати в приватних фірмах, що пропонують сантехнічні послуги населенню. Сантехнік – це професія, в якій досвід і навички відіграють основоположну роль. Високий професіоналізм передбачає знання не тільки в своїй області: принципи роботи опалювальних і водопровідних систем, правильний вибір сантехніки, але і знання в деяких суміжних професіях. Наприклад, сантехнік повинен вміти орієнтуватися в будівельній справі, адже сьогодні багато комунікації ховаються в стінах, повинен володіти дизайнерськими знаннями, для здійснення робіт за індивідуальними проектами.