зварювальник
Гаряча вакансія

ID: 182

Країна: Естонія

Місто: Таллін

Робочий графік: 8-12 годин /6 днів

Проживання: перший місяць 250є, потім безкоштовне

Стать: Чоловіки

Вік: 21 - 55 років

Доїзд на роботу: Безкоштовно

Харчування: За свій рахунок

Досвід роботи: від 1 року

Зарплата: 1200є в міс. і більше.

Отримати роботу

Зварювальник – Обов`язки

Виконує зварювальні роботи. Проживання в хостелах по 2-3 чоловіка. Робочий одяг та взуття мати своє, потім на місці знімають мірки та шиють під робочого.

Цікава інформація про роботу зварювальника

Зварювальники. В даний час професія зварника є однією з найбільш затребуваних у будівельній сфері. В умовах браку робочого персоналу ці фахівці на особливому рахунку, тому що зварювальні роботи потрібні майже на кожному виробництві, а молодих майстрів дуже мало.

Зварювальник – робоча спеціальність і передбачає роботу на зварювальному виробництві. Спеціаліст займається з’єднанням металевих конструкцій, деталей, виробів, ємностей і трубопроводів різного виду, складу, призначення і рівня складності. Від професійного зварника залежить якість роботи і зварювальних швів. У його роботі не допускаються помилки, які можуть призвести до катастрофічних наслідків. Професія зварника підрозділяється на кілька спеціальностей: слюсар, зварювальник ручного дугового зварювання, оператор автоматичних зварювальних апаратів.

У своїй роботі зварювальники використовують електричну дугове зварювання або газовий факел. У першому випадку для розплавлення металів використовується електрична дуга, при цьому температура на кінці зварювального дроту досягає 5 000 градусів Цельсія. Це перевищує температуру плавлення всіх існуючих металів. У разі використання газового факела за рахунок згорання суміші горючого газу (водень, пропан, бензин, бутан, бензол, гас) і кисню утворюється полум’я. Такий вид зварювання зазвичай використовується при заміні радіаторів і труб в житлових приміщеннях, в зв’язку з відсутністю в процесі роботи іскор.

Під час роботи сварщикам дуже важливо дотримуватися заходів безпеки і для захисту обличчя та очей використовувати спеціальні маски із затемненим склом. Така маска істотно пригнічує яскравість полум’я і іскор.