Різноробочий на склад
ПО ЗАПИСУ

ID: 192

Країна: Чехія

Місто: Брно

Робочий графік: 10-12 годин /6 днів

Проживання: Безкоштовне.

Стать: Чоловіки

Вік: 21 - 55 років

Доїзд на роботу: Безкоштовно

Харчування: За свій рахунок

Віза: Робоча, Шенген.

Зарплата: 90 крон. / год.

Отримати роботу

Різноробочий – Обов`язки

Різноробочі на картонну фабрику.

Цікава інформація про роботу за кордоном

Еміграція. Загальна інформація про Чехію.
Чому саме Чехія? У кожного відповідь на це питання свій. Хтось хоче відкрити або розширити свій бізнес в країні, де немає свавілля влади, армії дармоїдів, в особі перевіряючих інстанцій, і обдирати податків. Хтось хоче отримати безкоштовну вищу освіту, котирується у всьому цивілізованому світі. Хтось, будучи велліколепним фахівцем, просто хоче отримувати гідну оплату своєї праці. Хтось хоче мати «шляхи відступу» в спокійній і тихій європейській країні. А хтось просто хоче подорожувати по всій Європі. Різноробочі на картонну фабрику. Робота за кордоном. Робота в Чехії.

Нижче ми наводимо основні факти, чому громадяни СНД хочуть емігрувати до Чехії:
1. Вдале географічне положення Чехії. Чехія – це центр Європи. А Прага – центр Чехії. Якщо Ви раптом захочете з’їздити на батьківщину, то за 1-3 години на літаку Ви зможете дістатися практично до будь-якої точки Європейської частини СНД-зручно, особливо в порівнянні з США або Канадою.
2. 21.12.2007 Чехія увійшла до складу країн Шенгенської Угоди. Маючи чеське ВНЖ, ви можете шукати роботу, розвивати свій бізнес, або просто відпочивати в будь-якій країні Шенгенської угоди.Різноробочі на картонну фабрику.  Робота за кордоном. Робота в Чехії.