різноробочі
ПО ЗАПИСУ

ID: 180

Країна: Чехія

Місто: Прага

Робочий графік: 10-12 годин /6 днів

Проживання: Безкоштовне

Стать: Чоловіки

Вік: 21 - 60 років

Доїзд на роботу: Безкоштовно

Харчування: За свій рахунок

Досвід роботи: Без досвіду

Зарплата: від 85 кр. / год.

Отримати роботу

Обов`язки

Різноробочі. Головний обов’язок, будівництво об’єктів нерухомості. Будівельник виконує ремонтно-будівельні роботи, наділений функціями штукатура, маляра, столяра, теслі на будівельних об’єктах, здійснює ремонт будівель і споруд.

Ціка інформація про різноробочих

Різноробочих на будівельному майданчику працює багато. Муляри й теслі, зварювальники та електрики, столяри і монтажники. Усі їхні зусилля спрямовані на вирішення однієї задачі: побудувати будинок у встановлені терміни. Але на будівництві постійно доводиться робити безліч допоміжних робіт. Довірити їх кваліфікованим працівникам означає втратити час, а значить і гроші. В цьому випадку набагато вигідніше вдатися до послуг різноробочих, які: приберуть будівельне сміття після закінчення робіт; зроблять пролом в стіні кувалдою; розберуть стару перегородку; очистять під’їзні шляхи для будівельної техніки;
допоможуть підготувати робоче місце для зварника або муляра.
Для різноробочих на будівельному майданчику завжди знайдеться поле для діяльності. Тому в штаті будь-якої будівельної організації їх більш ніж достатньо.

Виробничі компанії також мають потребу в послугах різноробочих. Кваліфікований токар чи фрезерувальник повинен працювати біля верстата. Це аксіома для успішного підприємства. Але у великому цеху крім верстатів й інше, допоміжне обладнання та інструменти, а процес виробництва вимагає своєчасного забезпечення фахівців матеріалами. Різноробочі на заводі виконують роботи, які не потребують кваліфікації:

доставляють заготовки до місця виробництва;
відвозять вироби на склад готової продукції;
прибирають робоче місце фахівців від сміття;
приносять інструменти зі складу;
виробляють найпростіші складальні операції на конвеєрі;
проводять необхідні вимірювання і підрахунок.
Перелік операцій, які виконують різноробочі на підприємстві, залежить від специфіки виробництва.

Потреба в різноробочих дуже висока на підприємствах сфери обслуговування. Оголошення про прийом на роботу цих співробітників постійно зустрічаються в кожному місті. Праця різноробочих використовується:

– на підприємствах харчування (кафе, ресторанах, столових);
– в комунальних службах;
– на комбінатах, що надають населенню побутові послуги;
– в готельному бізнесі;
– в торгових закладах (магазинах, супермаркетах і торгових центрах).
Різноробочі в сфері обслуговування, втім, як і в більшості інших випадків, виконують найважчу і брудну роботу. Але їх працю дозволяє поліпшити рівень сервісу і звільнити продавців, офіціантів, кухарів, а також інших штатних співробітників від невластивих їм обов’язків.