маляр робота за кордоном
Гаряча вакансія

ID: 188

Країна: Литва

Місто: Вільнюс

Робочий графік: 8-12 годин /6 днів

Проживання: 50 є в місяць.

Стать: Чоловіки

Вік: 21 - 55 років

Доїзд на роботу: Безкоштовно

Харчування: За свій рахунок

Досвід роботи: від 1 року

Зарплата: 4 є. / год.

Отримати роботу

Маляр робота за кордоном – Обов`язки

Маляр фарбує поверхні сухими порошками, різними фарбами та лаками у кілька тонів, здійснює шліфування, лакування, полірування, шпаклювання, ґрунтування і прооліфлення їх механізованим інструментом. Маляр робота за кордоном

Цікава інформація про роботу маляра

Основний матеріал в повсякденній роботі маляра, звичайно ж, фарби. Однак, перед фарбуванням поверхні потрібно підготувати. Перед фінішною обробкою стіну вирівнюють в кілька етапів. Найчастіше використовуються цементні і гіпсові будівельні матеріали – склади різної консистенції. Між ними наносять проміжні шари грунтовки. Багато малярі поєднують основну спеціалізацію зі штукатурних справою. Інші працюють в бригаді, де кожен виконує своє завдання. Уявімо собі, що стіна або стеля вже оштукатурені, і пора запрошувати того, хто їх покрасит.

Перше, на що зверне увагу маляр – склад поверхні. Від нього залежить, яку фарбу вибрати. Перед фарбуванням практично будь-яка поверхня – бетон, цегла, метал, дерево, гіпс і інше – потребує грунтовці. Маляр робота за кордоном підбирає склад, який, по-перше, зробить основу чіпкою, а, по-друге, буде поєднуватися з фарбою за своїми фізико-хімічними властивостями.

Грунтовка – це рідке сполучна, іноді трохи пигментированное. Вона менш в’язка, ніж фарба. Дуже часто в перший декоративний шар додають ту ж саму ґрунтовку, якою покрита стіна. Так економиться фарба і створюється міцне покриття.

Інший момент – місцезнаходження самої основи. Існують грунтовки, а також фарби для внутрішніх і зовнішніх робіт. Декоративні будматеріали для вуличної поверхні повинні бути особливо міцними, не руйнуватися від мінливих погодних умов, вогкості, іржі, паразитів. Маляр робота за кордоном використовує т.зв. технічні засоби – грунтовки, фарби зі спеціальними добавками.

Склади для внутрішніх робіт мають відмінності, пов’язані з призначенням приміщень. Так, в кухнях і ванних стіни і стелю фарбують водостійкими, антигрибкові фарбами. Верхній шар таких складів не руйнується під впливом вологи. Він складається з масел, смол або синтетичних полімерів. Застосування водостійкою фарби разом з антіплесневой ґрунтовкою (бажано – тієї ж марки) дає відчутний результат. Для труб водопроводу і опалення підбирають фарби, стійкі до тривалого впливу тепла і вологи.

Класифікація матеріалів

Грунтовок, які використовує маляр в своїй роботі, поділяються на водні і масляні. Перші наносяться на стіни і стелю, другі – на дерево і метал. Універсальні синтетичні грунтовки (наприклад, перхлорвінілові склади) застосовуються для дерева, ДСП, фанери, різних металів. Ними також покривають старі лакофарбові покриття, які погано тримаються.

З величезного арсеналу фарб підбираються ті, які підходять до цієї підстави. Звичайно, універсальними вважаються масляні склади, але зараз ними забарвлюють, мабуть, тільки поверхні в бюджетних установах і фасади окремих будівель. Офісний і домашній дизайн вимагає застосування більш сучасних матеріалів. Вони добре лягають, швидко сохнуть, максимально стійкі до зносу, вологості, перепадів температур і т.п. Силікатні, водоемульсійні, синтетичні (наприклад, акрилатні, акрилові) склади придатні для обробки різних поверхонь. З ними працюється легко і швидко, а спеціально підібрана консистенція забезпечує економічну витрату матеріалу.

Шпалерний клей, мастика для кріплення плівки також входять в арсенал маляра. Крім них, в роботі використовують розчинники (уайт-спірит, ацетон, скипидар), сикативи, що прискорюють висихання олійних фарб. Висококваліфіковані малярі вміють працювати з штукатуркою, а суперпрофесіонали володіють мистецтвом вітража, мозаїки, розписи по дереву і металу, каменю і шкірі.