упаковка риби
ПО ЗАПИСУ

ID: 178

Країна: Польща

Місто: Легніца

Робочий графік: 10-12 годин / 6 днів

Проживання: Безкоштовне

Стать: Чоловіки та жінки

Вік: 21 - 60 років

Доїзд на роботу: Безкоштовно

Харчування: За свій рахунок

Досвід роботи: Без досвіду

Зарплата: 8. 5 zl. /год

Отримати роботу

Упаковка риби – Додаткова інформація

Упаковка риби на фабриці по виготовлені море продуктів.

Бонуси

Через 2 – 3 місяці надаються документи для “Карти побуту”.

Цікаві факти про рибний завод в Польщі

Завод орієнтований на переробку всіх видів лососевих риб. Як розповіли в компанії Дивосвіт,  сучасні інженери якої здійснювали реконструкцію заводу, для. Це підприємство стало першим виробництвом, на якому був відтворений повний технологічний цикл рибопереработки. Завдяки реконструкції обсяги виробництва збільшилися: зараз завод розрахований на прийом 300 тонн сировини і заморозку 250 тонн рибопродукції на добу. На період путини до роботи комбінату залучено понад 300 осіб.
Це, за великим рахунком, найсучасніше рибопереробне підприємство В Польському краю. Важливо, що бізнес не просто збільшує обсяги виробництва і прибуток, але і відгукнувся на заклик влади, пов’язаний з політикою імпорта. Тут працюють тільки на новому вітчизняному обладнанні. Зараз же завдання просте – їх продукт повинен потрапити на прилавки не тільки в Польші, а й в інших регіонах країни. Ми і далі продовжимо підтримувати будівництво і модернізацію таких підприємств », – підкреслив президент компаниї.
З запуском оновленого заводу розраховують не тільки збільшити обсяги виробництва, а й розвинути зв’язку з новими покупцями  рибопродукції у всіх регіонах Польщі.