слюсар
ПО ЗАПИСУ

ID: 186

Країна: Польща,Чехія, Литва

Місто: Різні міста

Робочий графік: 8-12 годин /6 днів

Проживання: Безкоштовне

Стать: Чоловіки

Вік: 21 - 50 років

Доїзд на роботу: Безкоштовно

Харчування: За свій рахунок

Досвід роботи: від 1 року

Зарплата: 9 - 10 zl. / год.

Отримати роботу

Слюсар – Обов`язки

Слюсар.Робота з металоконструкціями на промислових підприємствах.
Вимоги – вміння працювати з болгаркою, мати досвід роботи на промислових підприємствах.

Цікава інформація про роботу слюсара

Слюсар. Сучасна забудова оснащена машинами та інструментами, обладнанням і пристосуваннями, що полегшують працю, допомагають робітнику-будівельнику підвищувати продуктивність, якість будівництва і довговічність споруд.
Для обслуговування і ремонту техніки на будівельному майданчику завжди знаходиться слюсар. Слюсар працює в тісному контакті з усіма будівельними робочими – монтажниками, бетонщиками, мулярами і теслями і т.д. Від слюсаря багато в чому залежить безперебійна робота машин і пристосувань. Якісна робота слюсаря сприяє здачі побудованих об’єктів в строк і достроково.
Слюсар на будівництві – це фахівець, що виконує комплекс робіт, як найпростіших (очищення і змащення будь-яких поверхонь, будову простих такелажних засобів, різання і рубку металу), так і складних (виготовлення інвентарю та обладнання, ремонт машинних вузлів, двигунів внутрішнього згоряння, лазерних приладів, встановлення і розбирання ковзної опалубки). Черговий слюсар обслуговує всю будівництво, тому він повинен вміти виконувати всі слюсарні операції: розмітку, рубку, правку, гнуття, різання, обпилювання, сверловку, зенковку, клепку, нарізку, притирання і т.д.
Щоб стати слюсарем-професіоналом на будівництві, потрібно знати теоретичні основи тих виробничих процесів, в яких він бере участь, особливо тих матеріалів, з якими він працює. Якщо слюсар не знає методики і порядку робіт, він може допустити серйозні технологічні помилки, що ведуть до пошкодження обладнання або інструментів, зайвої витрати матеріалу і шлюбу. Слюсарні роботи тісно пов’язані з ковальськими, паяльними і іншими роботами, які виконуються на будівництві. Точних кордонів між ними немає, тому слюсар на будівництві повинен вміти виконувати паяльні і ковальські операції, повинен вміти працювати на верстатах.Слюсар.
Всі дії слюсаря вимагають від фахівця постійної уваги, добре розвиненого просторового уявлення, хорошого зору (так як для перевірки відповідності розмірів кресленням слюсар-будівельник користується різними контрольно-вимірювальними інструментами з точністю до 0,01 мм), всі рухи слюсаря повинні бути точно скоординовані, повинні бути точно розраховані зусилля, які додаються до інструментів під час редагування, гнучкі і т.п. Слюсарні роботи на будівництві представляють велике поле діяльності для раціоналізації, новаторства і винахідництва. Кожному слюсарю-будівельнику в залежності від його кваліфікації привласнюють певний розряд. Професія має 1-6 розряди. Слюсар.