фасадчик
Гаряча вакансія

ID: 181

Країна: Естонія

Місто: Таллін

Робочий графік: 8-12 годин /6 днів

Проживання: перший місяць 250є, потім безкоштовне

Стать: Чоловіки

Вік: 21 - 55 років

Доїзд на роботу: Безкоштовно

Харчування: За свій рахунок

Досвід роботи: від 21 року

Зарплата: 1200є в міс. і більше.

Отримати роботу

ВАЖНО ЗНАТЬ!

Фасадчик – Обов`язки

В Естонію потрібні фасадчики(мокрий фасад). Проживання в хостелах по 2-3 чоловіка. Робочий одяг та взуття мати своє, потім на місці знімають мірки та шиють під робочого.

Цікава інформація про роботу фасадчиків

Фасадчик. Важливість цього фахівця не можна недооцінювати. Адже фасадчик це ідейний натхненник, він повинен заздалегідь подати вид майбутньої будівлі у всіх деталях, співвіднести знання з опору матеріалів з красою дизайну. Все в підсумку повинно бути і витримано по стилю, і вписано в навколишнє середовище, і точно прораховано з точки зору майбутніх навантажень на будівлю. Наприклад, на північних територіях ніяк не можна робити даху в стилі Близького Сходу, той тип покрівлі плоский і в північних широтах не витримає навіть звичайної снігового навантаження.
В обов’язки фасадчика входить не тільки проектна робота. В повний пакет креслень включається і проект планування, і ескізний проект, і проект робочий зі всіма розмірами і допусками, і специфікації. Важливою частиною роботи архітектора є авторський нагляд, він також повинен порекомендувати матеріали до використання. Наприклад, при роботі з фасадом спочатку від дизайн-проекту залежить те, як воно буде вирішене: чи буде під чистове цегляна кладка або обробка мармуром, венеціанська штукатурка або сталь плюс скло, яка основа ляже під зовнішній лиск, тип тепло- і гідроізоляції. Так що недооцінювати роботу фасадчика не варто.
Важливо вибрати хороших професійних фасадчиков. Тут буває недостатньо сказати: «шукаю фасадчиков», щоб зробити правильний вибір. Потрібно уважно вивчити їх рекомендації. Добре, якщо є портфоліо з готовими виконаними роботами. Буде правильно робити вибір виходячи з спеціалізації фасадчиков. Адже хтось чудово штукатурення, а у кого-то ладненько виходить VIP-облицювання мармуром.
Важливо дотримання технології на кожному етапі обробки фасаду, наприклад, при мінусових температурах «мокрі» роботи проводити не можна, потрібно знати, які матеріали краще між собою поєднуються, а які краще не зводити. Адже замовнику не сподобається, якщо почне обсипатися тільки що зроблений фасад, та й через роки будівля не має втратити свій стиль і красу. Адже фасад – це обличчя будівлі, тут має бути все прекрасно.