монтажник металоконструкцій
Гаряча вакансія

ID: 183

Країна: Естонія

Місто: Таллін

Робочий графік: 8-12 годин /6 днів

Проживання: перший місяць 250є, потім безкоштовне

Стать: Чоловіки

Вік: 21 - 55 років

Доїзд на роботу: Безкоштовно

Харчування: За свій рахунок

Досвід роботи: від 1 року

Зарплата: 1200є в міс. і більше.

Отримати роботу

 Монтажник металоконструкцій – Обов`язки

Здійснює монтаж металоконструкцій порталів, мостів, веж, стріл, опор та інших несучих вузлів кранів.

Цікава інформація про монтажника металоконструкцій

Професія монтажник металоконструкцій не з легких. Цей робітник повинен вміти робити певні роботи зі сталевими конструкціями. Наприклад, обробка, різання, зварювання або з’єднання. Фахівцям з цієї професії доведеться працювати з різними механізмами і спеціальними машинами, тому навик роботи з інструментами і технікою завжди вітається. Монтажникам металевих конструкцій належить виконувати роботи по ремонту різних сталевих конструкцій, а також проводити технічне обслуговування будь-яких зварювальних апаратів.

Атестація монтажника металлоконструкцій. Монтажники цієї спеціалізації повинні мати при собі посвідчення монтажника металоконструкцій. Даний документ підтверджує, що працівник допускається до роботи, яка певним чином пов’язана з ризиком для життя і здоров’я людини. Без такого посвідчення жоден фахівець із зазначеної сфери діяльності не буде прийнятий на роботу. Наявність кірочок монтажника допоможе офіційно працевлаштуватися, а значить працювати цілком легально, включаючи забезпечення працівника соціальним пакетом.

Тільки спеціальні навчальні заклади можуть видавати документи про проходження монтажника. При працевлаштуванні на нове місце роботи досить буде пред’явити диплом про приналежність до цієї професії. Якщо відсутність такого документа ніяким чином не подіяло на відділ кадрів організації, в яку Ви збираєтеся працевлаштуватися, то краще пошукати собі роботу в іншому місці. Такому керівнику, який не знає основні правила трудового кодексу, буде нелегко керувати компанією, і це поставить під сумнів будь-яку кар’єру.

Спеціаліст, який бажає отримати посаду в сфері виготовлення та монтажу металевих конструкцій, повинен мати при собі посвідчення. Будь-яка перевіряє інстанція або фахівець, відповідальний за виконання робіт, має право вимагати наявність кірочок. Цей документ запевнить перевіряючих в тому, що його володар має необхідні знання, вміння та навички для роботи зі сталевими металоконструкціями. Якісний результат виконаної роботи може гарантувати тільки фахівець, що володіє посвідченням монтажника. Наявність такого документа підтверджує, що працівник був ознайомлений з технікою безпеки і дає собі звіт про ризики, пов’язані з цією професією.