Робота в Литві. Гіпсокартонщик. Робота за кордоном.
Гаряча вакансія

ID: 184

Країна: Естонія

Місто: Таллін

Робочий графік: 8-12 годин /6 днів

Проживання: перший місяць 250є, потім безкоштовне

Стать: Чоловіки

Вік: 21 - 55 років

Доїзд на роботу: Безкоштовно

Харчування: За свій рахунок

Досвід роботи: від 1 року

Зарплата: 1200є в міс. і більше.

Отримати роботу

Гіпсокартонщик – Обов`язки

Роботу обов’язково потрібно робити добросовісно. Проживання в хостелах по 2-3 чоловіка. Гіпсокартонщик має мати робочий одяг та взуття мати своє, потім на місці знімають мірки та шиють під робочого.

Цікава інформація про  гіпсокартонщиків ЄС

Гіпсокартон – невід’ємна частина сучасного будівництва. Гіпсокартонщик, фахівець по роботі з матеріалом, здатний зробити не тільки стінку, арку або перегородку, але і звести колони в звичайній хрущовці. Гіпсокартон з’явився на ринку порівняно недавно, але користується заслуженою популярністю.
Обов’язки
Робочий день гіпсокартонщика складається з нескладних робіт по установці і ремонту різних конструкцій з гіпсокартону, підшивань стелею. В обов’язки входить безпосередній монтаж, тепло- і звукоізоляція, обшивка утворилися арок і прорізів. У разі ремонту він повинен оцінити, що буде економічніше і якісніше – ремонт наявної конструкції або установка нової. Якщо клієнт замовляє не тільки установку гіпсокартонного споруди, а й інший вид діяльності, то гіпсокартонщик повинен узгодити нюанси з іншими працівниками.
Не менш важливим є транспортування, упаковка і грамотне зберігання матеріалу і заготовок. Він також знає техніку безпеки при роботі і дотримується її, володіє нормативними документами та законами, що стосуються його діяльності.
Кваліфікація
Спеціаліст, який претендує на посаду гіпсокартонщика, зобов’язаний мати диплом або професійно-технічну освіту – в цьому випадку він може приступати до роботи без досвіду, або атестат, що підтверджує його повну загальну освіту і стаж роботи за суміжною професією 2-го розряду не менше року. В останньому випадку він в обов’язковому порядку повинен пройти перепідготовку. Але часто в невеликі компанії влаштовуються без досвіду і навичок, набуваючи їх безпосередньо в роботі.