Різноробочий Німеччина
Гаряча вакансія

ID: 404

Країна: Німеччина

Місто: Берлін

Робочий графік: 10 годин / 6 днів

Проживання: На квартирі, оплачується роботодавцем.

Стать: Чоловіки

Вік: 18 - 45 лет

Проїзд на роботу: Надається машина на 3 чоловік.

Харчування: Не надається, 140є в місяць на людину (приблизно)

Досвід роботи: Без досвіду роботи

Зарплата: 5 є / година

Отримати роботу

Обов’язки

Різноробочий німеччина: Допомога будівальній бригаді, від людини нічого не вимаєгається.

Бонуси

Зарплата що 2 тижні. Житло та комуналка оплачується роботодавцем.

Інше (Цікава інформація про професію Різноробочий в Європі 15-16 століття)

Різноробочий Німеччина ( або як їх називають чорноробочий, підсобний робітник) – працівник, який займається некваліфікованою фізичною працею різного роду в Німеччині. За кордоном а саме різноробочі  Німеччина працюють на будівництвах, на заводах і фабриках, на складах, в магазинах. Різноробочий часто працює поза приміщенням.

Різноробочий Німеччина. Європа 15-16 століття.

У 15-16 століттях, після руйнівних війн та епідемій, частина селян залишилася без землі, відповідно, без засобів до існування. При цьому у таких людей не було освіти, грошей і світлих думок. Так з’явився різноробочий: людина, готовий взятися за будь-яку працю. Комусь щастило, і він міг опинитися в підлеглих у цеховика. Інші люди пропонували послуги різноробочих торговцям, великим селянам, військовим, церковникам і навіть Золотарьов. Як правило, оплата праці була більш, ніж мізерною. При цьому в ті часи оголошень про те, що потрібні різноробочі, не було, і трудягам доводилося шукати місце під сонцем самостійно.

З початком індустріалізації і переходом до буржуазних відносин, в сільському господарстві з’явилися нові технології, і ще менше селян виявилося задіяно в обробці земель. У той же час, міста перетворилися в промислові центри, де послуги різноробочих завжди були в ціні. Вони працювали в сталеливарних цехах, на виробництві одягу і взуття, обробки шкір, в пекарнях і на бойнях. Кожен різноробочий володів своєю спеціалізацією, яка визначалася фізичними даними. Сильні і витривалі працювали вантажниками, спритні і швидкі – обслуговували старовинні верстати, збирали предмети, а більш-менш грамотні і розумні – виступали в якості бригадирів. (Різноробочий Німеччина)

Були потрібні послуги різноробочих і під час проведення масштабних подій: ярмарків, свят, при будівництві доріг і споруд. У багатьох містах існували власні служби, які займалися пошуками трудової сили. Ймовірно, тоді існував і лізинг персоналу в його традиційному розумінні, коли робітники переходили від одного господаря до іншого (у виробництві, на сільському господарстві). Варто зауважити, що отримати професію в ті часи було важко, оскільки майстри утворювали цеху і всіляко захищали свій титул. З появою мануфактури і розподілом праці різноробочий став більш затребуваним. (Різноробочий Німеччина)

Сьогодні людина без професії в Європі – це, як правило, або студент, або емігрант, готовий взятися за будь-яку працю. Тому лізинг персоналу, що виник в 20-м столітті, процвітає: різноробочі потрібні на будівництвах, у виробництві, в магазинах і на складах. Співпрацюючи зі спеціальними агентствами, люди віддають їм частину свого заробітку, натомість отримуючи гарантоване працевлаштування. (Різноробочий Німеччина)