ПО ЗАПИСУ

ID: 202

Країна: Швеція

Місто: Стокгольм

Робочий графік: 8 годин /6 днів

Проживання: 250є в місяць.

Стать: Жінки

Вік: до 35

Доїзд на роботу: Безкоштовно

Харчування: За свій рахунок

Досвід роботи: Без досвіду

Зарплата: 8 є. / год.

Отримати роботу

Прибиральнииця – Обов`язки

Прибирання будинків та вілл.

Цікава інформація про роботу

На сьогоднішній день в світі існує більше 190 незалежних держав, кожне з яких відрізняється своїми унікальними законами, своїм менталітетом і своїми традиціями. Оригінальний підхід присутній у кожного народу світу навіть в питаннях, що стосуються збирання. Хтось навчений проводити прибирання щодня і витрачати на це декілька годин, інші ж забираються у себе в квартирі всього раз на місяць, не турбуючись про її чистоті.

Одна з найбільших компаній з виробництва побутової хімії провела цікаве дослідження, спрямоване на вивчення традицій і принципів, відповідно до яких проводиться прибирання в різних країнах. У дослідженні взяло участь близько 30 тисяч жителів із різних країн. І результати дали досить цікаві результати.

Так, в парочці європейських країн, зокрема, в Німеччині та Швеції, люди практично не займаються прибиранням влітку. Напевно, це пов’язано з тим, що в літній час настає період відпусток, і більшість німців і шведів вважають за краще поїхати в якусь теплу країну. А ось в Росії куди рідше прибирають взимку, причому в більшості випадків в процесі зимового прибирання не використовується пилосос.

Найбільш музичними народами світу виявилися мексиканці, колумбійці і бразильці, які вважають за краще під час збирання слухати музику. Під музику в цих країнах забирається близько 31% людей.

Країною, в якій прийнято прибирати найчастіше, виявилася Туреччина. Турки цілком можуть забиратися по будинку кілька разів в день. У той же час росіяни прибираються в середньому один раз в тиждень. Втім, не варто засмучуватися – китайці, наприклад, можуть пилососити будинок і зовсім один раз на місяць.

Ну і не можна не відзначити ще один цікавий факт. У США, Норвегії та Швеції 5% людей вважає за краще пилососити без будь-якої одягу! У Росії таких любителів набралося всього 2%, а 6% пилососять кімнати в нижній білизні.