ПО ЗАПИСУ

ID: 59

Країна: Польща

Місто: Гданськ

Робочий графік: 12 годин / 6 днів

Проживання: В хостелі, кухня та душ спільний, посуда надається. 200 zl в місяць.

Стать: Чоловіки і жінки.

Вік: 22 - 55 років

Доїзд на роботу: Безкоштовне

Харчування: Двох разове.

Досвід роботи: Без досвіду роботи

Зарплата: 8.5 zl / год

Отримати роботу

Працівник на фабрику – Обов`язки

Різноробочий на фабрику. Виготовлення ялинкових іграшок, новорічних віночків, свічок

Бонуси

Після 3-х місяців роботи дають премію 300 zl.

Інше

Фабрика ялинкових прикрас продовжує традиції майстерності виготовлення скляних ялинкових іграшок вже багато десятиліть. Заснована в 1948 році, фабрика з невеликої мануфактури, яка обробляла скло для медичних потреб, перетворилася на найбільшого виробника новорічної продукції в Східній Європі. (Різноробочий на фабрику новорічних прикрас)

Сьогодні наші ялинкові прикраси відомі не тільки в Україні, а й прикрашають новорічні ялинки в Німеччині, Швейцарії, Австрії, Франції, Італії, Литві, Латвії, США, Грузії. (Різноробочий на фабрику новорічних прикрас)

Наша продукція користується стабільно високою популярністю, так як це високоякісна ручна робота, то, що завжди цінувалося дуже високо, а новорічні прикраси Клавдієвською фабрики – не просто красиві вироби, а символ сучасного погляду на дизайн і гарантований рівень якості. Багато нововведення нашої фабрики беруть на озброєння наші колеги з інших країнах. Це надихає нас на нові розробки.

Новорічні іграшки – не просто красиві вироби, а символ найулюбленіших сімейних свят – Нового Року та Різдва. Це речі, які символізують тепло і добро цих свят, речі, які часто передаються з покоління в покоління і радують душу багато років.(Різноробочий на фабрику новорічних прикрас)

Гордістю нашої фабрики є наші співробітники – люди закохані в свою справу. За останні 5 років на фабриці було розроблено понад 800 нових дизайнів куль і фірмовий іграшки, і повірте, така кількість можуть намалювати тільки люди, по-справжньому люблять своє ремесло. Навіть у ялинкової іграшки є свої тенденції моди. (Різноробочий на фабрику новорічних прикрас)