Робота в Литві. Бетонщики. Робота за кордоном.
ПО ЗАПИСУ

ID: 176

Країна: Литва, Польща

Місто: Рига, Варшава

Робочий графік: 10 годин /6 днів

Проживання: Безкоштовне

Стать: Чоловіки

Вік: 18 - 55 років

Доїзд на роботу: За рахунок роботодавця

Харчування: За свій рахунок

Досвід роботи: пів року

Зарплата: 1200 євро / місяць

Отримати роботу

Завдання та обов’язки

Бетонщик робота за кордоном має вміти: В’язати конструкції, робити опалубки, заливати і трамбувати бетон. Формуються бригади по 3-10 чоловік.

Бонуси

Працівник матиме наступні бонуси: Постійну роботу на час візи, зарплата регулярна кожних 2 тижні.

Що повинен знати бетонщик робота за кордоном?

Основні властивості і марки цементу, заповнювачів і бетонних сумішей; основні елементи монолітних бетонних і залізобетонних конструкцій; основні способи укладання і ущільнення бетонної суміші; пристрій і прийоми роботи електрифікованим і пневматичним інструментом; правила складання опалубки простих конструкцій; прийоми розламування бетонних і залізобетонних конструкцій за допомогою пневматичного і електрифікованого інструменту; правила переміщення і подачі вантажів, бетонщик робота за кордоном.

Ось цікаві факти про роботу бетонщика з енциклопедії.

У будівельній практиці іноді зустрічаються дуже складні арматурні роботи.

Арматурна сталь зазвичай прибуває на будівництво згорнутої в рулони або намотаною на котушки. Арматурщик за допомогою лебідок розмотує і витягує цю сталь. Потім ріже її ручними і приводними верстатами на шматки потрібної величини, згинає і збирає з неї сітки, споруджує каркаси. Виготовляючи і монтуючи арматуру і армоконструкціі необхідно знати і розуміти, що робиш, вміти читати креслення, самому складати ескізи, бути знайомим з досвідом кращих арматурників країни, застосовувати нові методи роботи, вміти організувати робоче місце; (бетонщик робота за кордоно.

Все, що створено на землі людиною (будинки, мости, дамби, школи, фабричні труби, тунелі), називається інженерними спорудами. У колишні часи всі інженерні споруди виконувались з дерева, цегли і тесаного каменю. Тепер будують з бетону або залізобетону, і це роблять професійні –  бетонщик робота за кордоном. Це вигідніше – бетонні конструкції значно дешевше і дерева, і цегли, а головне створюються в більш короткі терміни. Адже кожному зрозуміло, що побудувати будинок з блоків значно швидше, ніж складати його по цеглинці.

Місце роботи, бетонщик робота за кордоном – не тільки будівельний майданчик. Це може бути або завод залізобетонних конструкцій, або спеціальний полігон, де також виготовляють деталі із залізобетону. В його обов’язки входить в’язка і зварювання армоконструкцій. Щоб нарізати і зігнути важку і легку арматуру, існують спеціальні верстати, якими і користується робітник. Особливу міцність набуває залізобетон, якщо арматура перед заливкою її бетоном попередньо натягнута, “напружена”. За допомогою спеціальних домкратів і затискачів арматурник створює попередньо напружені арматурні каркаси.

Як бетонщик робота за кордоном ставить арматуру і заливає бетон? Але ж він не тільки арматурник, він ще і бетонщик! Він вміє складати різні сорти бетону, а їх досить багато; вміє заливати бетоном блоки, а це непросто. Бетонні роботи особливо складні в зимовий час. Якщо бетон замерзне раніше, ніж відбудеться “зчеплення”, виріб не отримає необхідної міцності. Доводиться застосовувати різні способи підігріву і утеплення залізобетонних виробів.

Професія бетонщик робота за кордоном, часто працює в негоду зі значними фізичними навантаженнями, тому вимоги до стану здоров’я тут досить серйозні.