фасадчик
ПО ЗАПИСУ

ID: 201

Країна: Латвія

Місто: Рига

Робочий графік: 10-12 годин /6 днів

Проживання: Безкоштовне.

Стать: Чоловіки

Вік: 21 - 55 років

Доїзд на роботу: Безкоштовно

Харчування: За свій рахунок

Досвід роботи: від 1 року

Зарплата: від 9є м\кв

Отримати роботу

Різноробочий – Обов`язки

Виконувати фасадні роботи.

Цікава інформація про роботу різноробочого

У теплу пору, коли, здавалося б, тільки роби такі роботи, весь час щось заважає: то грошей немає, то ніколи цим займатися і так далі і тому подібне. А потім раптом бабах – здрастуй зимушка-зима! Добре, звичайно, якщо є можливість в черговий раз махнути на все рукою і твердо пообіцяти собі, що ось в наступний раз …. Ну а якщо такої можливості немає? Наприклад, як на об’єкті, який ми недавно робили. Будинок зроблений з SIP панелей такої якості, що якщо їх на зиму не закрити, то навесні цілком можливо ці панелі елементарно розваляться. Другий приклад – теж з практики. Магазин в самому центрі міста-мільйонника. У вересні місяці господиню осінило: «А треба б оновити фасад». І пішло-поїхало. Спочатку збили всю штукатурку зі стін фасаду і тільки потім почали думати, чим його обробляти. Поки думали, гадали, вибирали за ціною, як дешевше, вже жовтень на дворі і магазин фактично не працює (ну не хочуть покупці йти в напівзруйноване приміщення). Прикладів можна навести багато, але я думаю, що буває так, що відступати нікуди і треба йти тільки вперед. Ось про ці випадки давайте поговоримо детальніше.

Відразу скажу свою думку: робити фасадні роботи взимку можна, але є обмеження і умови, які порушувати ніяк не можна, якщо Ви хочете отримати нормальний результат.

По-перше, треба визначитися, який результат Ви хочете отримати. Якщо не вдаватися в нетрі теорії, то все фасади умовно можна розділити на зроблені за допомогою «мокрих процесів» і збірні.

Почнемо з перших. Це фасади, при виконанні яких використовуються так звані мокрі процеси, тобто штукатурні, малярні, плиточні роботи, облицювання диким каменем і т.д. Для виконання цих робіт в зимовий час потрібні певні умови. Візьмемо, скажімо, укладання плитки на фасаді. Що для цього потрібно? По-перше – треба закривати від зовнішніх впливів (дощ, сніг і т.д., тобто треба робити тепляк (конструкція з бруса, обтягнутого як мінімум поліетиленовою плівкою). Друге призначення тепляка – допомога у створенні нормального температурного режиму,