По запису

ID: 301

Країна: Польша

Місто: Гданськ

Робочий графік: 10 годин / 6 днів

Проживання: На квартирі, оплачується роботодавцем.

Стать: Чоловіки

Вік: 18 - 45 лет

Проїзд на роботу: Надається машина на 3 чоловік.

Харчування: За свій рахунок

Досвід роботи: Без досвіду роботи

Зарплата: 10 zl / год

Отримати роботу

Додаткова інформація

Обов`язки

Робота полягає в контролі якості автозапчастин (фірма спеціалізується саме на контролі якості). Контроль якості деталей (двірники, подушки безпеки).

Бонуси

після 3-х місяців роботи дають премію 300 zl

Інше – Різноробочий на автомобільний завод

У 2003 році Польща потрапила до першої трійки країн, що пропонують найкращі умови для приміщення заводів, що виробляють компоненти галузі моторизації. Приплив прямих зарубіжних інвестицій для галузі моторизації викликав динамічний розвиток резерву субпостачальників. Наслідуючи приклад автомобільних гігантів, таких як: Toyota, Isuzu, Volksvagen, MAN, Volvo, Michеlin і General Motors, що співробітничають з ними фірми переносять виробництво до Польщі( Працівник на автомобільний завод).

Кожна інвестиція в області моторизації (або реінвестиція фірм, які вже діють у Польщі) стимулює розвиток чергових фірм, а також створювання нових робочих місць. В даний час в Польщі діють багато субпоставщики для галузі моторизації, як з польським, так і з іноземним капіталом, у тому числі 7 моторобудівних заводів. Саме двигуни поступово стають «польської спеціальністю»( Працівник на автомобільний завод).

Центри виробництва в області моторизації концентруються навколо чотирьох агломерацій: Катовіце, Вроцлав, Познань і Варшава.

Jelcz — польський виробник вантажних автомобілів, автобусів, а також тролейбусів з міста Єльч-Лясковіце. Останній автобус під маркою Jelcz був випущений в кінці жовтня 2008 року. Більшість вироблених автобусів призначалося для покриття потреб Польщі, в незначних кількостях вони потрапляли і в інші країни колишнього соцтабору( Працівник на автомобільний завод).

Розквіт виробництва автобусів припав на період з 70-х до кінця 90-х років XX століття, коли на конвеєр були поставлені автобуси за ліцензією фірми Berliet, на багато років визначили виробничу лінійку фірми.

Поряд з виробництвом масових моделей, підприємство в різні роки розробило і побудувало кілька унікальних експериментальних автобусів: міжміський тривісний (з двома передніми керованими осями) Jelcz 042 «Odra» (1965 рік), просторий міський автобус з великою площею скління Jelcz 039, виготовлений спільно з чеським підприємством Skoda і став прототипом автобуса Karosa 700-серії (1969 рік) та інші( Працівник на автомобільний завод).

У другій половині 1990-х років, з переходом до модульній системі виготовлення автобусів, різко розширився асортимент виробленої продукції, однак збільшилася і конкуренція серед виробників автобусів. Посилили свою роль на ринку автобусів польські філії автобусних виробників Volvo і Scania, з’явилися виробники Solaris і Solbus (філія чеського виробника SOR), в свою чергу це призвело до того, що традиційні виробники автобусів Jelcz і Autosan, обтяжені виробничою базою і технологіями 1970-1980-х років, змушені були поступово згорнути виготовлення техніки і піти з ринку.

В останні роки компанія виробляла широкий спектр міських, міжміських, туристичних автобусів різних класів: від малого до особливо великого. В основному використовуються двигуни Iveco, MAN, Mercedes.( Працівник на автомобільний завод)