ВОЄВУДСЬКА ВІЗА ДО ПОЛЬЩІ НА 365 ДНІВ

Дивосвіт > Візова підтримка > ВОЄВУДСЬКА ВІЗА ДО ПОЛЬЩІ НА 365 ДНІВ

Чимало людей все частіше шукають роботу за кордоном, в тому числі в Польщі. Серед різних польських трудових віз, найбільш популярні візи на запрошення воєводи.

Воєводська віза (віза типу D 07) – це особливий дозвіл на роботу, отримавши яке ви можете бути впевнені, що польське консульство майже зі 100% гарантією не відмовить її власникові у видачі візи.

Робоча віза відкрита на запрошення від воєводи відноситься до польської робочої національної візі і гарантує, без будь-яких обмежень, право на перебування і легальну роботу в Польщі терміном до року (360/360 днів). Віза по воєводського запрошення може перекривати візовий коридор інших вже наявних польських віз, таких наприклад як, польська шенгенська або польська робоча візи. Воєводська віза (віза з річним перебуванням) дозволяє анулювати візовий коридор попередньої візи і отримати нову. Консульський збір за робочою національної візі не сплачується.

За цією ж візою можливо працювати в країнах Шенгенської угоди, правда, для цього у запрошує роботодавця повинні бути попередні домовленості на виконання підрядних робіт в цих країнах.

Крім роботи в Польщі, володар візи по воєводського запрошення, має можливість відвідування будь-яких країн Шенгену з туристичними чи іншими цілями. Допустимий термін перебування – до 90 днів кожні півроку.

Процедуру оформлення польської воєводської візи слід почати з отримання запрошення від воєводи. Зазвичай його оформленням займається запрошуюча сторона. Для цього було запропоновано потрібно відправити до Польщі такі відомості:

  • Місце і дата народження;
  • Домашня адреса;
  • Імена матері і батька;
  • Прізвище та ім’я.

Запрошення слід зареєструвати і підписати главою воєводського управління за місцем проживання запрошує, а потім переслати в Україну для подальшої передачі в консульство.

ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ПОДАЧІ НА ОТРИМАННЯ ВІЗИ
ВАРТІСТЬ РОБОЧОЇ ВІЗИ В ПОЛЬЩУ І ТЕРМІНИ ОФОРМЛЕННЯ

Оформлення робочої візи – до кого звернутися?

Що робити, якщо немає часу або можливості займатися паперовою тяганиною або проблема в отриманні запрошення від польського працедавця?

Послуга повного супроводу і підготовки до подачі документів обійдеться вам в 450є 400є + Сервісний збір 18,5 Євро.

Що сюди  включено:

  • запрошення від польського роботодавця
  • страховка
  • заповнення анкети для подачі документів в ППВА
  • реєтрація в ППВА

Пакет документів пересилається Вам кур’єрською службою, Вам залишається вклеїти своє фото і в призначений час прибути до Візового центру для подачі документів. Через 6 робочих днів, при позитивному розгляді заявки, у Вас на руках паспорт з польської національної робочою візою.

Увага! При умові, якщо Ви їдете до нас на роботу – надається знижка 40% на візу та можливість оплати за візу та вакансію після заробітньої плати! Деталі можна дізнатись тут.

Робоча віза до Польської Республіки від воєводи – це оптимальний, порівняно недорогий з оформлення, і не має обмежень по кількості днів перебування, варіант проживання в Польщі.

Залишились питання? Замовте дзвінок