Робота за кордоном

Дивосвіт > Робота за кордоном

Хочете змінити життя на краще? ПРАЦЮЙТЕ З НАМИ!

Щоб змінити своє життя на краще, потрібно зробити всього один крок зателефонувати або прийти в агентство “ДивоСвіт!”.

Якщо Ви втомилися працювати за копійки, пропонуємо допомогу в працевлаштуванні за кордоном (зарплати від 20000грн. в місяць)!
Ми зробили і робимо все можливе, щоб залучати до співпраці прямих роботодавців та рекрутингові агентства з інших країн. І на даний момент у нас в базі більше 130 роботодавців. З усіма партнерами ми підписуємо договори про співпрацю з метою мінімізувати ризики і зафіксувати всі необхідні моменти співпраці. Все це робиться для того, щоб людина, опинившись в чужій країні був захищений від різного роду форс-мажорних ситуацій.
На даний момент в нашій базі більш 170 різних вакансій. Більшість з них від чеських роботодавців, але так само вакансії в Чехії, Німеччині, Єгипті, Латвії, Литві, ОАЕ. Для наших здобувачів ми обов’язково підберемо максимально підходящі вакансії.

Що ми пропонуємо: високий рівень заробітної плати. вакансії як для кваліфікованих працівників, так і для робітників без кваліфікації. робота для чоловіків, жінок, сімейних пар. хороші умови праці та проживання. тільки легальне працевлаштування (трудові договори з роботодавцями).

Компанія “ДивоСвіт” спеціалізується на наданні послуг у сфері працевлаштування за кордоном. Ми забезпечимо Вас як базової консультацією на тему працевлаштування за кордоном, так і допоможемо підписати трудовий договір з роботодавцем, якого Ви виберете.Работая з нами, Ви гарантовано отримуєте: повну інформаційну підтримку в процесі працевлаштування: від підбору вакансії до підписання трудового договору з роботодавцем. консультаційний супровід і допомогу в формуванні пакета документів для отримання робочої Візи. легальну роботу за кордоном: ми працюємо згідно із Законодавством України та країни працевлаштування. чесне надання інформації про вакансії: скільки Ви дійсно зможете заробити; скільки годин на тиждень будете працювати; що буде входити в Ваші посадові обов’язки; де будете жити, і чи буде житло платним. підтримку після Вашого виїзду з України в країну працевлаштування: ми залишаємося на зв’язку і підкажемо Вам рішення адаптаційних труднощів; порадимо, як правильно вчинити в форс-мажорних ситуаціях.

Як ми працюємо з клієнтами??

Ми молода амбіційна команда професіоналів, яка працює на принципах довіри, чесного виконання соціальної місії компанії ми з повною відповідальністю допомагаємо Вам досягти поставлених кар’єрних і фінансових цілей, розуміючи, що на нашій відповідальності лежить життєвий добробут інших людей.

Працюємо з усіма регіонами України (доставка Новою Поштою). Будемо раді отримати Ваш дзвінок або лист з питаннями з працевлаштування за кордоном! І будьте готові: дуже скоро Ви знайдете роботу, яка змінить ваше життя на краще!

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ ЯКІ НАМ ЗАДАЮТЬ, ТА ВІДПОВІДІ НА НИХ

ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАПОВНИТИ РЕЗЮМЕ?
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПОШУК ВАКАНТНИХ МІСЦЬ?
ЧИ МОЖУ Я ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ІЗ ШЕНГЕН ВІЗОЮ?
ЧИ МОЖНА ЛЕГАЛЬНО ПРАЦЕВЛАШТУВАТИСЬ У НІМЕЧЧИНІ?
ЧИ МОЖНА ВІДКРИВАТИ ВІЗУ САМОМУ, А ДО ВАС ЗВЕРНУТИСЬ ТІЛЬКИ ДЛЯ ПОШУКУ РОБОТИ?
ЧИ МОЖНА ОПЛАТИТИ ЗА ВАКАНСІЮ ІЗ ЗАРПЛАТИ?
ЧИ МОЖНА ВИГОТОВИТИ ВІЗУ В КРЕДИТ?

Залишились питання? Замовте дзвінок