Працевлаштування в Польщі

Дивосвіт > Працевлаштування в Польщі

Цікавить працевлаштування в Польщі?

Це найпростіший, найшвидший та найдешевший спосіб знайти роботу за кордоном. Перевагою роботи в Польщі є найнижча вартість вакансій, та близька подібність української та польської мов, що дозволить швидко адаптуватися до проблеми мовного бар’єру.  Перелік вакансій в Польщі також завжди є найбільшим, тому якщо Ви вже маєте візу, то як правило, вже навіть через 2-3 дні можете розпочати роботу в Польщі.

Важливо, що в Польщі також найбільший відсоток саме офіційного працевлаштування серед трудових мігрантів, тому у Вас в цій країні будуть найвищі шанси влаштуватися на роботу абсолютно офіційно.

Хочете виїхати в Польщу на роботу, та не знаєте як? Є запитання щодо процесу оформлення? Турбує, скільки коштів потрібно витратити, щоб виїхати? Разом з “ДивоСвіт” процедура збору документів та працевлаштування стає простою і доступною кожному. А наші ціни Вас приємно здивують!

Працевлаштування в Польщі – як ми працюємо

Якщо Ви нарешті зважились змінити своє життя в кращу сторону, Вам необхідно ознайомитись з основними етапами співпраці.

  • Що необхідно зробити для працевлаштування в Польщі?

На нашому сайті Ви переглядаєте список усіх доступних вакансій і телефонуєте нам, якщо якась із них Вас зацікавила, або ж надсилаєте питання на E-mail.

Вкрай бажано заповнити резюме, натиснувши кнопку «заповнити резюме» на головній сторінці сайту – це дасть можливість якнайшвидше підібрати вакансію, якщо актуальної немає на сайті. В телефонному режимі, або по E-mail ми відповідаємо на всі Ваші запитання.

Отримавши всю необхідну інформацію та прийнявши рішення про подальшу співпрацю, зателефонуйте нам – домовимось про час зустрічі.

  • Який механізм співпраці

Ви приходите в наш офіс в Тернополі, Кропивницькому або інших містах (офіса розташовані в центрах міста) на співбесіду, для уточнення деталей робочого контракту і побажань до робочого місця.

Після детальної консультації, за згодою обох сторін, тут же укладається договір на працевлаштування громадянина України за кордоном та вноситься авансовий платіж.

Через 2-3 тижні ми надсилаємо Вам повний комплект документів для подачі у візовий центр (в тому числі, лист-запрошення від роботодавця, на підставі якого оформляється робоча віза (D 180/360 польська, можливо 360/360). При отриманні пакету документів проводиться розрахунок за його оформлення.

Отриманий комплект документів необхідно подати у візовий центр в області, відповідно до адреси реєстрації. Наше агентство надає послуги по запису в чергу у візові центри по всій Україні.

Уже через 7-10 днів Ви отримуєте Візу і можна виїжджати до Польщі на заздалегідь підібрану вакансію. Там Вас зустрічають наші колеги і допомагають з працевлаштуванням.

Решта наших послуг оплачується вже в Польщі.

  • Скільки коштує оформлення

Сума витрат на оформлення ВСІХ документів (Віза, створення правильного резюме, страховка, наші послуги, робота в Польщі, довіз на роботу) обійдуться в суму, еквівалентну 170 $.

Оплата за послуги проводиться поетапно:

– 10 $ аванс після підписання договору,

– 100 $ оплачується в день отримання документів.

Оплата за дорогу 50 $ проводиться вже в Польщі за фактом довозу та працевлаштування.

Якщо в процесі оформлення та працевлаштування у Вас виникають запитання – звертайтесь. Ми надаємо повну підтримку як в Польщі так і в Україні.

Залишились питання? Замовте дзвінок