Працевлаштування в Чехії

Дивосвіт > Працевлаштування в Чехії

Цікавить працевлаштування в Чехії, Словакії?

Поки інші цілодобово працюють на низькооплачуваній роботі і бояться змін в своєму житті, кадрове Агентство №1512 “ДивоСвіт” пропонує Вам легальну роботу в Чехії та Словакії з достойною оплатою праці.

Хочете виїхати в Чехію та Словакію на роботу, та не знаєте як? Є запитання щодо процесу оформлення? Турбує, скільки коштів потрібно витратити, щоб виїхати? Разом з “ДивоСвіт” процедура збору документів та працевлаштування стає простою і доступною кожному. А наші ціни Вас приємно здивують!

 

Працевлаштування в Чехії, Словакії – як ми працюємо

Якщо Ви нарешті зважились змінити своє життя в кращу сторону, Вам необхідно ознайомитись з основними етапами співпраці.

  • Що необхідно зробити для працевлаштування в Чехії?

На нашому сайті Ви переглядаєте список усіх доступних вакансій і телефонуєте нам, якщо якась із них Вас зацікавила, або ж надсилаєте питання на E-mail.

Вкрай бажано заповнити резюме, натиснувши кнопку «заповнити резюме» на головній сторінці сайту – це дасть можливість якнайшвидше підібрати вакансію, якщо актуальної немає на сайті. В телефонному режимі, або по E-mail ми відповідаємо на всі Ваші запитання.

Отримавши всю необхідну інформацію та прийнявши рішення про подальшу співпрацю, зателефонуйте нам – домовимось про час зустрічі.

  • Який механізм співпраці

Ви приходите в наш офіс в Тернополі, Кропивницькому або інших містах (офіса розташовані в центрах міста) на співбесіду, для уточнення деталей робочого контракту і побажань до робочого місця.

Після детальної консультації, за згодою обох сторін, тут же укладається договір на працевлаштування громадянина України за кордоном та вноситься авансовий платіж.

Через 30-50 днів ми надсилаємо Вам повний комплект документів для подачі у візовий центр (в тому числі, лист-запрошення від роботодавця, на підставі якого оформляється робоча віза (C 90/90 чеська, можливо 2 річна). При отриманні пакету документів проводиться розрахунок за його оформлення.

Отриманий комплект документів необхідно подати у візовий центр в області, відповідно до адреси реєстрації. Наше агентство надає послуги по запису в чергу у візові центри по всій Україні.

Уже через 7-21 день Ви отримуєте візу і можна виїжджати до Чехії або Словакії на заздалегідь підібрану вакансію. Там Вас зустрічають наші колеги і допомагають з працевлаштуванням.

Решта наших послуг оплачується вже в Чехії.

  • Скільки коштує оформлення

Сума витрат на оформлення ВСІХ документів (Віза, створення правильного резюме, страховка, наші послуги, робота в Чехії, довіз на роботу) обійдуться в суму, еквівалентну 410 $.

Оплата за послуги проводиться поетапно:

– 80 $ аванс після підписання договору та виготовлення дозволу (тип 61),

– 100 $ оплачується в день отримання документів та подачі на візу.

Оплата за дорогу та роботу 230 $ проводиться вже в Чехії, Словакії за фактом довозу та працевлаштування (або згідно Кредитної програми після отримання зарплати!).

Якщо в процесі оформлення та працевлаштування у Вас виникають запитання – звертайтесь. Ми надаємо повну підтримку як в Польщі так і в Україні.

Залишились питання? Замовте дзвінок