Miasto Szczecin:

  1. Kierowca autobusu  (kod 833101)
  2. Kierownik przedsiębiorstwa świadczącego usługi z zakresu marketingu i sprzedaży (kod 122103)
  3. Agent ubezpieczeniowy (kod 332101)
  4. Opiekun osoby starszej(kod 341202)
  5. Konserwator budynków (kod 711101)
  6. Sprzedawca w branży mięsnej (kod 522302)
  7. Sprzątaczka domowa (kod 911102)
  8. Operator wprowadzania danych (kod 413201)
  9. Pracownik ochrony fizycznej bez licencji (kod 541307)
  10. Pracownik centrum obsługi telefonicznej ( pracownik call center) (kod 422201)
  11. Portier (kod 541306)
  12. Pokojowa (kod 911203)
  13. Technik prac biurowych (kod 411004)
  14. Robotnik gospodarczy (kod 515303)
  15. Opiekunka domowa (kod 532201)
  16. Mechanik maszyn i urządzeń do obróbki metali (kod 723304)
  17. Kierowca samochodu dostawczego (kod 832202)
  18. Krojczy (kod 753202)
  19. Główny technolog (kod 132101)
  20. Kierownik biura (kod 334101)
  21. Konsultant/agent sprzedaży bezpośredniej (kod 524302)
  22. Elektryk (kod 741103)
  23. Technik administracji (kod 334306)
  24. Referent (asystent bankowości) (kod 331203)
  25. Sekretarka (kod 412001)
  26. Dozorca (kod 962902)
  27. Sprzątaczka biurowa (kod 911207)
  28. Woźny (kod 962906)
  29. Szkutnik (kod 711504)
  30. Przedstawiciel handlowy (kod 332203)

Miasto Koszalin:

  1. Opiekunka domowa dziecięca (kod 531104)
  2. Opiekun osoby starszej  (kod 341202)

Miasto Świnoujście:

  1. Kierownik działu sprzedaży (kod 122102)
  2. Pracownik biura podróży (kod 422101)
  3. Magazynier (kod 432103)
  4. Kasjer handlowy (kod 523002)
  5. Pracownik ochrony fizycznej bez licencji (kod 541307)
  6. Pokojowa (kod 911203)

Powiat białogardzki:

  1. Ankieter (kod 422701)
  2. Nauczyciel przedszkola (kod 234201)
  3. Animator kultury (kod 343901)
  4. Kierowca samochodu ciężarowego (kod 833203)
  5. Mechanik samochodów osobowych (kod 723105)
  6. Szwaczka (kod 753303)

Powiat choszczeński:

  1. Opiekun klienta (kod 243302)
  2. Opiekunka dziecięca (kod 325905)
  3. Opiekun osoby starszej (kod 341202)
  4. Pozostali pracownicy obsługi biurowej (kod 411090)
  5. Sekretarka (kod 412001)
  6. Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani (kod 441990)
  7. Barman (kod 513202)
  8. Robotnik gospodarczy (kod 515303)
  9. Doradca klienta(kod 524902)
  10. Opiekunka domowa (kod 532201)
  11. Pracownik ochrony fizycznej bez licencji (kod 541307)
  12. Pracownik ochrony fizycznej I stopnia (kod 541308)
  13. Konserwator budynków (kod 711101)
  14. Dekarz (kod 712101)
  15. Tynkarz (kod 712303)
  16. Monter/składacz okien (kod 712501)
  17. Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych (kod 723307)
  18. Elektryk (kod 741103)
  19. Rozbieracz-wykrawacz (kod 751104)
  20. Pilarz (kod 752305)
  21. Kierowca operator wózków jezdniowych (kod 834401)
  22. Pomocniczy robotnik przy konserwacji terenów zieleni (kod 921401)
  23. Pakowacz (kod 932101)
  24. Pomoc kuchenna (kod 941201)
  25. Robotnik placowy (kod 961302)

Powiat drawski:

  1. Główny księgowy (kod 121101)
  2. Pilarz (kod 752305)
  3. Kierowca operator wózków jezdniowych (kod 834401)
  4. Technik budownictwa(kod 311204)
  5. Kucharz małej gastronomi (kod 512002)

Powiat goleniowski:

  1. Asystent do spraw księgowości (kod 431101)
  2. Spawacz metodą MIG (kod 721205)
  3. Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food (kod 941101)
  4. Technik elektryk (kod 311303)
  5. Kierownik działu sprzedaży (kod 122102)
  6. Kierowca autobusu (kod 833101)
  7. Asystent osoby niepełnosprawnej (kod 341201)
  8. Kierowca samochodu ciężarowego (kod 833203)

Powiat gryficki:

  1. Inżynier budownictwa-budownictwo ogólne (kod 214202)
  2. Inżynier budowy dróg (kod 214207)
  3. Kierowca samochodu ciężarowego(kod 833203)
  4. Szef kuchni (kuchmistrz) (kod 343402)
  5. Pozostali kucharze (kod 512090)
  6. Dekarz (kod 712101)
  7. Zbrojarz (kod 711404)
  8. Szpachlarz (kod 713104)

Powiat gryfiński:

  1. Kierowca autobusu (kod 833101)
  2. Lakiernik samochodowy (kod 713203)
  3. Mechanik precyzyjny (kod 731103)
  4. Tancerz (kod 343701)
  5. Przedstawiciel handlowy (kod 332203)

Powiat kołobrzeski:

  1. Barman (kod 513202)
  2. Robotnik gospodarczy (kod 515303)
  3. Doradca klienta (kod 524902)
  4. Fizjoterapeuta (kod 228301)
  5. Pokojowa (kod 911203)
  6. Operator koparko-ładowarki (kod 811105)
  7. Dekarz (kod 712101)
  8. Nauczyciel przedszkola (kod 234201)
  9. Pomoc kuchenna (kod 941201)
  10. Kelner (kod 513101)
  11. kuchni (kuchmistrz) (kod 343402) Szef
  12. Specjalista do spraw kadr (kod 242307)
  13. Specjalista ds. sprzedaży (kod 243305)
  14. Pozostali pracownicy obsługi biurowej (kod 411090)
  15. Listonosz (kod 441203)
  16. Kasjer handlowy (kod 523002)
  17. Konserwator budynków (kod 711101)
  18. Przedstawiciel handlowy (kod 332203)
  19. Recepcjonista (kod 422602)
  20. Recepcjonista hotelowy (kod 422401)
  21. Pilarz (kod 752305)
  22. Parkingowy (kod 962903)
  23. Sprzedawca w branży mięsnej (kod 522302)
  24. Glazurnik (kod 712202)
  25. Pracownik ochrony fizycznej bez licencji (kod 541307)
  26. Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani (kod 441990)
  27. Pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne (kod 911290)
  28. Telemarketer (kod 524404)

Powiat koszaliński:

  1. Recepcjonista(kod 422602)
  2. Opiekunka dziecięca domowa (kod 531104)
  3. Opiekun osoby starszej (kod 341202)

Powiat kamieński:

  1. Statystyk (kod 212004)
  2. Grafik komputerowy (kod 216601)
  3. Fizjoterapeuta (kod 228301)
  4. Nauczyciel nauczania początkowego (kod 234113)
  5. Nauczyciel przedszkola (kod 234201)
  6. Doradca finansowy (kod 241202)
  7. Kosztorysant budowlany (kod 311201)
  8. Opiekunka dziecięca (kod 325905)

Powiat łobeski:

  1. Tokarz/frezer obrabiarek sterowanych numerycznie (kod 722313)
  2. Instruktor jazdy konnej (kod 342303)
  3. Docieracz polerowacz (kod 722401)

Powiat myśliborski:

  1. Instruktor dyscypliny sportu (kod 342201)
  2. Kierownik produkcji w przedsiębiorstwach rolnych (kod 131101)
  3. Pomocniczy robotnik przy hodowli zwierząt (kod 921201)

Powiat policki:

  1. Rzeźnik-wędliniarz (kod 751105)
  2. Spawacz metodą MAG (kod 721204)
  3. Pracownik ochrony fizycznej (kod 541307)
  4. Opiekunka domowa (kod 532201)
  5. Stolarz galanterii drzewnej (kod 752206)
  6. Sortowacz (kod 932913)
  7. Kierowca ciągnika rolniczego (kod 834101)
  8. Asystent osoby niepełnosprawnej (kod 341201)
  9. Przedstawiciel handlowy (kod 332203)
  10. Pozostali kierownicy w instytucjach usług wyspecjalizowanych gdzie indziej niesklasyfikowani (kod 134990)
  11. Dozorca (kod 962902)
  12. Pozostali pracownicy administracyjni (kod 334390)
  13. Dekarz (kod 712101)

Powiat pyrzycki:

  1. Kierowca autobusu (kod 833101)
  2. Kierowca samochodu ciężarowego (kod 833203)
  3. Lakiernik samochodowy (kod 713203)
  4. Spawacz ręczny gazowy(kod 721207)
  5. Tokarz w metalu (kod 722314)

Powiat sławieński:

  1. Bukieciarz (kod 524901)
  2. Modelarz odlewniczy (kod 721104)
  3. Operator urządzeń do przerobu ziarna zbóż (kod 816021)

Powiat stargardzki:

  1. Opiekunka środowiskowa (kod 341204)
  2. Florysta (kod 343203)
  3. Pozostali pracownicy obsługi biurowej (kod 411090)
  4. Sekretarka (kod 412001)
  5. Recepcjonista (kod 422602)
  6. Asystent do spraw księgowości (kod 431101)
  7. Robotnik gospodarczy(kod 515303)
  8. Telemarketer (kod 524404)
  9. Doradca klienta (kod 524902)
  10. Pozostali opiekunowie dziecięcy (kod 531190)
  11. Opiekunka domowa (kod 532201)
  12. Robotnik leśny (kod 621002)
  13. Pozostali ślusarze i pokrewni (kod 722290)
  14. Operator maszyn do produkcji wyrobów z drutu, lin, siatek i kabli (kod 722304)
  15. Monter-elektronik (kod 742102)
  16. Pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani (kod 821990)
  17. Kierowca samochodu dostawczego (kod 832202)
  18. Kierowca samochodu ciężarowego(kod 833203)
  19. Pomoc kuchenna (kod 941201)
  20. Goniec (kod 962105)

Powiat szczecinecki:

  1. Monter aparatury rozdzielczej i kontrolnej energii elektrycznej (kod 821201)
  2. Pozostali pracownicy obsługi biurowej (kod 411090)
  3. Sekretarka (kod 412001)
  4. Pomocniczy robotnik przy konserwacji terenów zieleni (kod 921401)
  5. Archiwista zakładowy (kod 441402)
  6. Opiekun medyczny (kod 532102)
  7. Robotnik gospodarczy (kod 515303)
  8. Pokojowa (kod 911203)
  9. Doradca klienta (kod 524902)
  10. Pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych (kod 814290)
  11. Zaopatrzeniowiec (kod 332302)
  12. Recepcjonista (kod 422602)
  13. Robotnik budowlany (kod 931301)

Powiat świdwiński:

  1. Pozostali pracownicy obsługi biurowej (kod 411090)
  2. Robotnik gospodarczy (kod 515303)
  3. Opiekunka środowiskowa (kod 341204)
  4. Zamiatacz (kod 961303)
  5. Technik prac biurowych (kod 411004)
  6. Operator wtryskarki (kod 814208)
  7. Kasjer handlowy (kod 523002)
  8. Brukarz (kod 711601)
  9. Woźny(kod 962906)
  10. Pokojowa (kod 911203)
  11. Konserwator budynków (kod 711101)
  12. Opiekunka dziecięca (kod 325905)
  13. Fizjoterapeuta (kod 228301)
  14. Kopacz (kod 931202)
  15. Pracownik ochrony fizycznej bez licencji (kod 541307)
  16. Kierowca samochodu dostawczego (kod 832202)
  17. Pozostali opiekunowie dziecięcy Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego – 8 – Poz. 3031 (kod 531190)
  18. Sekretarka 1(kod  412001)
  19. Operator sprzętu komputerowego(kod 351302)
  20. Pomoc kuchenna(kod 941201)
  21. Sprzątaczka biurowa (kod 911207)
  22. Pielęgniarka (kod 222101)
  23. Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani (kod 441990)
  24. Księgowy (kod 331301)

Powiat wałecki:

Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu nie wskazał listy zawodów w stosunku, do których wydanie zezwolenia na pracę nie będzie wymagało uwzględnienia informacji starosty dot. możliwości zabezpieczenia potrzeb kadrowych pracodawcy.