трудоустройство за рубежом

Це ініціатива Міністерства сім’ї, праці і соціальної політики Республіки Польща. Таке рішення викликане директивою ЄС щодо підвищення рівня безпеки в рамках союзу і врегулювання кількості трудових мігрантів і прозорості їх працевлаштування, а також зниження рівня безробіття серед громадян ЄС. Запланований законопроект викликав великий резонанс як серед роботодавців, так і серед українських працівників, але поки залишає більше питань, ніж відповідей. Зараз законопроект на стадії розгляду і затвердження комісією. У разі його прийняття, більшість положень, зокрема зміни в працевлаштуванні іноземців на сезонну або короткострокову роботу, вступлять в дію з січня 2017 року. Саме тому в останні місяці 2016 року спостерігається значний ажіотаж на робочі запрошення в Польщу.

Ми склали список питань, які найчастіше виникають у українців щодо нового проекту закону про працевлаштування іноземців в Польщі і готові надати вам максимально зрозумілі і точні відповіді, спираючись на текст законопроекту.

Як зараз виглядає процедура працевлаштування в Польщі? Чи буде діяти надалі запрошення від роботодавця на роботу в Польщу?

Положення, що регулюють роботу іноземців в Польщі на даний момент, засновані на польському законі від 20 квітня 2004 року про сприяння зайнятості та установах ринку праці. Ми вже розповідати вам про види робочих віз до Польщі, на підставі яких, згідно з цим законом, можна було легально працювати в Польщі. Щоб отримати робочу візу в Польщу, досить було мати запрошення від потенційного роботодавця.

Громадяни шести європейських країн, а саме Вірменії, Грузії, України, Білорусії, Молдови та Росії, могли короткостроково (максимум на 6 місяців в році) працевлаштуватися в Польщі за спрощеною процедурою. Для цього роботодавець всього лише повинен був зареєструвати свій намір взяти на роботу іноземця (oświadczenia o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi) в управлінні праці (процедура безкоштовна) і надати працівникові запрошення на роботу в Польщу. Згідно з новими поправками до закону про працевлаштування, запрошення від роботодавця з 1 січня 2017 не діятиме (не буде підставою для офіційного працевлаштування в Польщі) і не буде видаватися.

Чому скасували запрошення на роботу в Польщу?

Протягом 2015 року таких зареєстрованих польськими роботодавцями заяв-освядчень про намір надати роботу іноземцю було 782 000.Ето значить, що стільки ж іноземців мали поповнити ряди співробітників Польщі в сферах сільського господарства, обслуговування, легкої промисловості, будівництва, торгівлі та ін. Реально ж працювали за ними не більше 500 000 чоловік. А це значить, що ще близько 300 000 чоловік таки знайшли можливість обійти закон. Самі польські роботодавці почали продавати запрошення на роботу в Польщу іноземцям, яким просто потрібна була віза, не збираючись їх працевлаштовувати.

Більшість з них потім просто використовували польську робочу візу як можливість виїхати в інші країни Євросоюзу і працювати там (хоча і нелегально, адже польська робоча віза дає право тільки перебувати, але не працювати на території Євросоюзу). Були й інші махінацій. Деякі підпільні польські організації обіцяли іноземцям, зокрема українцям, реальні пропозиції роботи і просили пристойну оплату тільки за виготовлення запрошення на роботу в Польщу (яке, як уже вказувалося, безкоштовне), а коли люди приїжджали в умовлене місце на роботу, ті просто не з’являлися , залишаючи іноземців ні з чим.

Як зміниться процедура отримання дозволу на роботу в Польщі?

До нового проекту закону про працевлаштування іноземців, запрошення від воєводи потрібно було тільки для виготовлення польської національної візи, яка дозволяла працювати іноземцям українцям) в Польщі більше, ніж 180 днів в році. З прийняттям змін до закону, всі іноземці, які захочуть їхати в Польщу на сезонну або короткострокову роботу, в обов’язковому порядку повинні будуть отримати дозвіл на роботу. Введуть два типи таких дозволів: дозвіл на сезонну роботу в Польщі (дає право працювати на території Польщі протягом 8 місяців) і дозвіл на короткострокову роботу в Польщі (дає право працювати на території Польщі протягом 6 місяців).

Дозвіл надаватиметься після звернення роботодавця та перевірки всіх наданих даних про фірму і працівника, і інших нюансів, мова про які піде далі. Процедура отримання дозволу на прийом на роботу іноземця для польських роботодавців стане складнішим, формальної і зажадає більше часу і зусиль, а також матеріальних засобів. Правда, в Міністерстві сім’ї, праці і соціальної політики Республіки Польща, чиїм проектом власне і є поправки в закон про працевлаштування, обіцяють деяке спрощення процедури для роботодавців, які вже хоча б один раз законно наймали того ж працівника.

Хто зможе їхати на сезонну роботу в Польщу?

У новому законопроекті прописані права іноземців, які планують стати сезонними працівниками в Польщі, а також умови їх в’їзду на територію Польщі та перебування там. На сезонну роботу в Польщу зможуть їхати всі бажаючі, а не так, як є в даний час, коли ще діє система освядчень і отримати робочу візу в Польщу і працювати на сезонних роботах у Польщі можуть тільки громадяни шести країн: Вірменії, Грузії, України, Білорусії, Молдови та Росії. Так як кількість працівників, необхідних для виконання сезонних робіт в Польщі, різко зростає в певні пори року (в основному весна-літо), то полякам і надалі буде дозволено брати на роботу іноземців, однак тільки в тому випадку, якщо в результаті моніторингу стану зайнятості буде доведено, що жоден поляк на таку посаду не претендує або не погоджується.

У разі отримання дозволу, працювати в Польщі іноземці зможуть протягом 8 місяців в році в трьох чітко окреслених сферах – садівництво, сільське господарство і туризм. Таке обмеження допоможе звузити діапазон використання дозволів на сезонну роботу. А швидкому розгляду заявок та адміністративної розвантаження сприятиме те, що дозволу на сезонну роботу в Польщі будуть видаватися старостою. Дані поправки до закону будуть стосуватися тільки тих іноземців (українців), які знаходяться за межами Польщі, процедуру видачі дозволів на роботу для іноземців, які перебувають в Польщі, обіцяють зробити більш гнучкою.

Які роботи можна вважати короткостроковими і хто зможе їх виконувати?

Короткостроковими можна вважати всі види робіт, які не підпадають під категорію сезонних, тобто не стосуються сільського господарства, вирощування рослин і туризму та певних інших сфер, прописаних в поправках до закону. Дозвіл на таку короткострокову роботу (zezwolenie na pracę krótkoterminową) в Польщі можна отримати на 6 місяців. Важливий нюанс: клопотати про такий дозвіл зможуть тільки ті роботодавці, фірма яких до цього моменту існує вже протягом 12 місяців. Дозволи на короткострокову роботу в Польщі будуть надаватися тільки росіянам, українцям, білорусам, вірменам, грузинам і молдаванам – громадянам країн, які в даний час використовують систему заяв-освядчень. Працювати за таким дозволом можна буде як на фізичних, так на у юридичних осіб.

Запрошення на роботу (дозвіл на роботу) від воєводи: що воно дає?

Крім запланованих нововведень, які будуть давати право працювати іноземцю в Польщі (дозвіл на сезонні роботи і дозвіл на короткострокові роботи), таке право матимуть і ті іноземці (українці), які отримають дозвіл на роботу в Польщі від воєводи. Такий дозвіл дозволяє легально працювати в Польщі на строк до трьох років. Більше прав мають тільки власники карт побиту.

Як буде виглядати процедура видачі дозволів на роботу в Польщі?

Перед тим, як запросити на роботу іноземця (українця), необхідно буде протестувати польський ринок праці, щоб переконатися, що ніхто з громадян Польщі не хоче працювати на тій чи іншій посаді, яку роботодавець повинен надати іноземцеві. Якщо всі умови отримання дозволу будуть виконані, заяву буде внесено до реєстру, доступ до якого матимуть також консули. Електронна реєстрація заяв на отримання дозволів на роботу для іноземців дозволить консулам при видачі віз до Польщі без посередників оцінювати ситуацію і перевіряти ту чи іншу заяву. Це має вберегти від фальсифікацій реєстрованих заяв. Іноземець, який буде проінформований роботодавцем про реєстрацію договору та про вписаних там умовах, на цій підставі буде клопотати про отримання робочої візи в Польщу, а вже після приїзду, коли іноземець зустрінеться з роботодавцем, староста видасть офіційний дозвіл на легальну роботу в Польщі.

Таким чином, влада буде доступна інформація про те, як багато іноземців насправді працює на роботодавця і чи було використано дозвіл на роботу в Польщі за призначенням. Спеціальні виконавчі органи будуть перевіряти умови перебування і роботи іноземців. Місце, де буде проживати іноземець (українець), який буде працювати в Польщі, має відповідати національним стандартам, а в разі переїзду або зміни місця проживання, про це слід повідомити компетентний орган.

Які правила працевлаштування в Польщі і надання дозволів на роботу в Польщі будуть змінені?

Крім усього вищесказаного, поправки в закон передбачають також випадки, коли в праві отримання дозволу на роботу в Польщі може бути відмовлено, а саме у випадках, коли подана заява на отримання дозволу на роботу в Польщі для іноземця (українця) не має нічого спільного з бажанням роботодавця реально працевлаштувати його, або є підозра, що працівник бажає використовувати дозвіл в інших цілях, ніж робота на конкретного роботодавця.

Планується ввести також оплату за реєстрацію заяви про отримання дозволу на працевлаштування іноземця. Коштувати це польському роботодавцеві буде 30 злотих.

Не може не радувати обов’язок порівняти заробітні плати іноземців (українців) і громадян Польщі за виконання аналогічної роботи, а також визначення мінімальної заробітної плати для іноземця у випадках, коли фактичну оплату праці складно обчислити.

Є певні зміни і в процедурі укладення договору з іноземцем: полягає він у письмовій формі, а перед тим, як буде підписаний, роботодавець повинен надати іноземцеві копію цього договору на зрозумілій для потенційного працівника мовою. Робиться це, в основному, щоб захистити іноземця від шахрайства.

Які нові права і обов’язки отримає іноземець (українець) в зв’язку з новими правилами працевлаштування в Польщі з жовтня 2016?

Іноземець (українець) має право, щонайменше, один раз продовжити термін дії дозволу на сезонну роботу в Польщі і один раз змінити роботодавця не залишаючи територію Польщі, якщо це буде в межах дозволеного періоду (8 місяців).

Якщо іноземець повторно захоче поїхати на сезонну роботу в Польщу до роботодавця, у якого вже працював хоча б один раз в період останніх п’яти років, то цей роботодавець знову реєструє договір, але на його підставі іноземець (українець) зможе подавати документи на робочу візу в Польщу протягом року, коли це буде відбуватися, і двох наступних. І в такому випадку старості вже не потрібно надавати дані по ринку праці, які б підтверджували недолік польських працівників для виконання пропонованої іноземцю роботи.

Подаючи документи на візу в Польщу, іноземець повинен буде довести, що матиме там, де жити: це може бути договір з роботодавцем щодо забезпечення житлом, договір оренди, або заяву про намір знімати житло і наявність достатніх коштів для цього.

Іноземці (українці) зможуть претендувати на оплату праці, рівноцінну з громадянами Польщі, в разі виконання такої ж роботи.

Коли очікувати введення нових правил працевлаштування в Польщі?

Перші результати законопроекту (в разі його прийняття) і початку введення нових правил працевлаштування в Польщі слід очікувати вже з 1 жовтня 2016 року. Однак найбільш важливі і суперечливі його пункти, а саме правила про процедуру оформлення працівників та отримання дозволів на сезонні і короткострокові роботи в Польщі, а також пункт про оплату праці для іноземців нарівні з громадянами Польщі, повинні увійти в дію з 1 січня 2017 року.

Які мінуси нових правил працевлаштування в Польщі?

Про мінуси, як і про плюси нових правил працевлаштування в Польщі до їх прийняття говорити ще рано. Однозначним перевагою для українців стане можливість тривалого перебування та роботи на території Польщі. Але аналізуючи те, що поляки, бажаючи кращих зарплат, їдуть працювати за кордон, а українці виробляють робочі візи в Польщу і заповнюють їх місця, і цей процес є досить вигідним для обох сторін, то така зміна правил значно ускладнить процес надання роботи іноземцю (українцю ) в Польщі. З прийняттям нового закону зміни можуть позначитися негативно не тільки на українцях, які бажають підзаробити, а й на польських роботодавців. Тому сприймається проект змін до закону про працевлаштування неоднозначно, особливо насторожує процедура отримання дозволів на роботу в Польщі, зокрема сезонну, де постійний потік кадрів і не вистачає робочих рук. Польські роботодавці називають її абсолютно негнучкою, такою, яка невиправдано ускладнювати набір працівників.

Ми ретельно стежимо за ходом введення нових правил працевлаштування в Польщі, і відразу ж будемо надавати вам інформацію з офіційних першоджерел про будь-які зміни, що стосуються резонансного законопроекту. Слідкуйте за нашими публікаціями, і ви першими отримаєте найбільш достовірну інформацію про зміни до закону про працевлаштування в Польщі з жовтня 2016 року.

Якщо наша стаття була для вас корисною? Збережіть її в своїх соціальних мережах, а також не забудьте поділитися такою корисною та актуальною інформацією з друзями!

Законопроект про нові правила працевлаштування в Польщі зараз знаходить на розгляді в Комітеті Ради Міністрів Польщі, а ознайомитися з повним текстом поправок до польського закону “Про сприяння зайнятості та установах ринку праці” можна за посиланням: https://www.mpips.gov.pl / bip / projekty-aktow-prawnych / projekty-ustaw / rynek-pracy / projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-promocji-zatrudnienia-i-instytucjach-rynku-pracy-i-niektorych-innych-ustaw /