Робота в Польші. Робота на консервному заводі.

Робота за кордоном та її переваги.

Переваги роботи за кордоном очевидні: це і хороший дохід, і можливість накопичити досвід та унікальний шанс відвідати нові міста і країни. Робота за кордоном допоможе отримати посвідку на проживання, а в подальшому ПМЖ і при бажанні громадянство. Але постає запитання чи можна знайти роботу за кордоном  абсолютно не знаючи іноземної мови або володіючи тільки його основами?

Відповідь однозначно проста – можна але це буде не така високооплачувана робота  можливо неофіційна і відповідно з низьким рівнем оплати праці. Мінімальні ази розмовної мови в будь-якому випадку знадобляться для роботи за кордоном. Для цього існують спеціальні програми навчання.

Конкуренція на некваліфіковану роботу за кордоном досить висока серед самих же громадян єврозони, тому претендентам з країн СНД дуже складно потрапити на цей ринок. А багато країн і зовсім не видають робочі візи таким працівникам. Якщо тільки сезонні види робіт, за принципом приїхав, відпрацював  і будь добрий назад на батьківщину. До того ж роботодавець завжди відданість перевагу європейцеві або громадянину країни, щоб уникнути проблем з законом і витрат на оформлення необхідної документації.

Вакансії які пропонують  за кордоном.

Основні вакансії це збирання врожаю, земляні роботи, будівництва та інші види важкої фізичної праці. Для жінок робота за кордоном це покоївка, доглядальниця, прибиральниця (докладніше читайте в статті вакансії в Європі). Якщо ви все-таки прийняли тверде рішення про виїзд на роботу за кордон, то мінімум, що необхідно зробити, так це убезпечити себе від всіляких шахраїв і неприємностей. Мабуть, єдиний спосіб працевлаштуватися буде вибір спеціальної фірми або агентства, які візьмуть на себе всю паперову тяганину і допоможуть влаштуватися на новому місці. І тут-то і криється найбільша небезпека. Наштовхнутися на шарлатанів простіше простого, і в підсумку можна залишитися без грошей в кишені в чужій країн і без родичів і знайомих, при цьому не володіючи місцевою мовою.

Ідеальним варіантом в пошуку роботи за кордоном було б знайти посередника за протекцією. друзів або кого-небудь, хто мав досвід співпраці з цією компанією. Якщо ж таких не виявиться, то потрібно провести досить довгий час в інтернеті в пошуку відповідного агентства. Звертайте увагу на різні деталі, якість сайту, вартість послуг, законність оформлення документів, реальність імовірною оплати праці, порівнюйте і аналізуйте. Перед пошуком роботи за кордоном бов’язково відвідайте тематичні форуми і групи в соціальних мережах, спілкуйтеся з людьми і робіть висновки.

Стовідсоткової гарантії всі ці дії не дадуть, але ризики бути обдуреним стануть значно нижче. А в кінцевому результаті ваші враження від роботи за кордоном будуть лише позитивними.