Інженер- технолог

Робота в Німеччині для українців.

Зараз число українців, які знайшли роботу в Німеччині, наближається до 150 тис. чол. За 2015 рік за надходження коштів від трудових мігрантів в Україну, Німеччина вийшла на 3-е місце, після Росії і США. Ще пару років тому таке було просто неможливо. Робота в Німеччині для іноземців дозволяється тільки при наявності робочої візи, отримати яку дуже непросто, а гостьова або туристична візи не проходять. Але непросто ще не означає, що неможливо. І компанія “Дивосвіт” непогано з цією проблемою справляється.
З чого почати пошук роботи?

Але з чого почати, якщо поставлена мета: знайти роботу в Німеччині?
Перше вивчити німецьку мову. Це необхідно однозначно, тому без проходження навчального курсу і отримання сертифіката B2-рівня не обійтися. (До речі, якщо Ви німецькою мовою ще не володієте, Вам не більше 24 років і немає ніякої професії, то компанія “Дивосвіт” допоможе знайти роботу в Німеччині за програмою Au Pair. Це робота в сім’ї. Відповідно до цієї програмі, молода людина або дівчина отримує в німецькій родині безкоштовне харчування і житло, а також пару сотень євро на кишенькові витрати. також приймаюча сторона оплачує курс з вивчення німецької мови. Робота ж полягає в збиранні, прання, прасування, приготування їжі, догляду за дітьми Тривалість програми від півроку до року).
Пошук роботодавця?

Далі знайти роботодавця. Фірма «Дивосвіт» це питання бере на себе.
Ми можемо запропонувати працевлаштування для українців віком від 18 до 55 років. Спектр вакансій досить широкий. В основному це технічні спеціальності і будівельники. Але і лікарі, педагоги, програмісти. Також сезонні сільгоспробітники на збір врожаю і т.п.
Найбільш затребуваними залишаються інженери. Особливо в енергетичній та машинобудівній галузях, а також проектувальники, медичний персонал.
Зарплата в середньому (при 8-годинному робочому дні) близько 1300 євро, але може доходити і до 5 тис. євро, в залежності від професії і кваліфікації працівника.
Фахівцям вищої кваліфікації порівняно легко отримати роботу в Німеччині, скориставшись програмою «ЄС Blue Card Німеччина».
З документів, а це від дозволу на роботу до медичної страховки, необхідних для працевлаштування в Німеччині, головний це робоча віза від німецького роботодавця.
Треба відзначити, що оформлення повного пакету документів для роботи в Німеччині досить не тільки клопітно, але і важливо. Німці природжені бюрократи і до документів ставляться дуже серйозно. Найменша неточність і вся підготовка нанівець. Тому самостійно якісно підготувати документи дуже складно і без помічника не обійтися. Але для компанії “Дивосвіт” це можна перебороти, Вам ми зможемо допомогти.

А маючи від роботодавця робочу візу, дозвіл на роботу в Німеччині на термін до 3-х років видається після прибуття в цю країну. Після чого можна спокійно приступати до виконання своїх посадових обов’язків.