Договір укладений на визначений час, (напр. на 1 рік) припиняється автоматично після закінчення терміну його дії. Договір можна розірвати (закінчити) найкраще у письмовій формі з дотриманням терміну закінчення, вказаного у даному договорі.

Договори на невизначений термін (безстрокові) можна розірвати з дотриманням терміну закінчення, вказаного в договорі, а коли термін закінчення не записаний в договорі, то відповідно до нормативних термінів закінчення. Нормативний термін розірвання договору оренди (підписаного на невизначений термін, з щомісячною оплатою орендної плати) становить 3 місяці, рахуючи з кінця календарного місяця, у якому договір було розірвано. У інших випадках:

  • якщо орендна плата виплачується з інтервалом більше одного місяця – договір найму можна розірвати найпізніше на 3 місяці вперед, наприкінці календарного кварталу,
  • якщо орендна плата виплачується в більш короткі проміжки часу, ніж 1місяць – на три дні вперед,
  • коли оренда є поденна – на один день вперед.

Розірвати договір може як орендар, так і власник житла. Власник має право розірвати договір негайно, якщо орендар використовує житло не за призначенням, напр., нищить його, веде у ньому господарську діяльність, у приміщенні перебувають та ночують особи, які не мають на це права. Орендодавець може розірвати договір найму без дотримання терміну також у випадку, коли наймач не платить вчасно орендної плати, принаймні, два повних періоди оплати (у випадку щомісячних платежів – два місяці) та орендодавець попередив наймача про розірвання в письмовій формі  й встановив додатковий місячний термін погашення заборгованості.

Після закінчення терміну оренди орендар зобов’язаний залишити приміщення в стані не гіршому, ніж на початку оренди.

З обов’язку реєстрації місця проживання -> не народжуються жодні права іноземця на нерухомість. Реєстрація є просто підтвердженням фактичного стану, тобто, перебування конкретної особи в даному приміщенні.

Увага: Пам’ятайте, що додаткові оплати, які вимагають власники за реєстрацію місця проживання -> наймача, не відповідають вимогам польського законодавства.