Працевлаштування в Латвії

Дивосвіт > Наші послуги > Працевлаштування в Латвії

“Заробитчане”, як називають їх самі українці, працюють у будівельній сфері, в сільськогосподарському секторі і торгівлі. Найбільше трудових мігрантів виїжджають в країни Прибалтики жителі Чернівецької, Закарпатської, Одеської областей. Шукають і знаходять роботу в Литві, Латвії і Естонії 33% українок і 67% чоловіків.

 

Які професії затребувані

У Латвії. У лікарнях Латвії катастрофічна нестача медиків усіх спеціальностей! Особливо, хірургів, психіатрів і наркологів, анестезіологів і інтернів, лоров. У регіональних лікарнях не забезпечено чергування для надання цілодобової медичної допомоги. У великих міських лікарнях (державних і муніципальних) потрібно медичних працівників. Більше 50% лікарів Риги перед пенсійного і пенсійного віку, а молодь від’їжджає працювати за фахом у Фінляндію.

Знання мови не обов’язкове!

При 10 годинному робочому дні помічник будівельника в Латвії отримує зарплату в еквіваленті – 700 – 900 € в місяць, майстер по внутрішній обробці суму в 1200 євро в перший місяць, якщо у майстра висока продуктивність сума оплати праці може скласти суму до 2500 € в місяць. Щодо проживання – на поточний момент комфортабельний хостел, в якому присутні кухня, душ, телевізор з вайфай, дотримується чистота – вартість проживання в місяць становить суму в 200 €. Зверніть увагу – можливий виїзд по шенгену (шенгенській візі 90-180, 180-360), закордонний паспорт повинен бути відкритий на строк до 1.5 року перед виїздом, якщо закордонний паспорт закінчується необхідно робити новий. Якщо немає шенгену – оформляється литовська віза або польська робоча, вартість якої ви можете взнати у нас на офісі.

Вартість перельоту / переїзду

Вартість переїзду з України в Латвію – 50 – 80 євро. Вакансії платні, раніше оформляли за рахунок роботодавця, на даний момент претендент оплачує всю суму оформлення самостійно – через шахрайські схеми останніх кандидатів. За місцем проводиться легалізація, робота в Латвії повністю легальна і без депортацій. Працевлаштування в Ризі.

Європейська країна зустріне Вас шикарними автомобільними дорогами, доглянутими хуторами і полями, озерами і пляжами, заповідниками і лісами, середньовічними замками і сучасними готелями, торговими центрами і ресторанами, затишними кафе і квітниками.

 

Уряд цієї країни розробив цікаві програми працевлаштування для жителів колишніх радянських республік (Росії, України, Білорусії, Молдавії). Два роки тому в Литві було високе безробіття серед європейських країн, і українці практично блискавично знаходили роботу.

Залишились питання? Замовте дзвінок