Коротко про нас

Фірма Дивосвіт заснована 10 жовтня 2006 року в м. Тернополі. Засновниками компанії є Смик Руслан і Смик Назар. Згодом дочірні підприємства фірми відкрились в містах Рівне, Хмельницький, Кропивницький (Кіровоград). А 12 грудня 2016 року Міністерство Соціальної політики України поновило “Ліцензію по працевлаштуванню за кордоном” нашій фірмі. Сьогодні,  ми являємся в числі лідерів на ринку працевлаштування,  і надаємо офіційну роботу за кордоном.

Агенції праці Дивосвіт – наша мета

Офіційно і якісно забезпечити співвітчизників працевлаштуванням в Польщі, Чехії, Ізраїлі, Канаді, Німеччині, Литві, Латвії та в інших країнах ЄС. Юридично-інформаційне супроводження бажаючих емігрувати в ЄС, Канаду та Ізраїль.

Наші послуги

Робота за кордоном, офіційне працевлаштування за кордоном країн ЄС, заповнення документів за кордон,  вакансії за кордоном, страхування для візи, ПМЖ в Ізнаїль, ПМЖ в США, ПМЖ в Європу, ПМЖ в Канаду, товароперевезення за кордон, перевезення пасажирів в Європу, еміграція за кордон…

То як отримати роботу за кордоном ?

Що для цього потрібно? Відкрити Шенген візу? Робочу національну візу республіки Польща? Чи спочатку замовити запрошення за кордону? – 100 питань і так мало достовірної інформації в інтернеті. Простий запит в Google: “Дивосвіт Тернопіль“, або “Дивосвіт Кропивницький”  і на Ваші запитаннями просто і зрозуміло дадуть відповіді наші регіональні представники і менеджери – спеціалісти по працевлаштуванню за кордоном.

Представництва і офіційні партнери фірми Дивосвіт

Головні офіси фірми знаходяться в місті Тернопіль та в місті Кропивницьк. Представники і партнери фірми знаходяться в найбільших містах України:  Вінниця, Луцьк,  Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, республіка Крим.

Зробимо ще один крок до нового життя разом!  – дивосвіт